انفجارشدید – آتش‌سوزی مهیب منزل مسکونی در خیابان کمیل

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۰

آتش‌سوزی مهیب بامداد امروز

انفجار شدید در منزل مسکوتی واقع در خیابان کمیل ساعت ۲:۴۷ بامداد امروز اتفاق افتاد. ویدئوی این انفجار شدید و آثار آن بر منزل تخریب شده با حضور آتش نشانی و پلیس در این محل در فضای مجازی منتشر گردیده است. سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران  خبرانفجار در یک ساختمان مسکونی در محدوده خیابان کمیل را اعلام کرد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با شبکه هاب خبری در این باره گفت: «ساعت ۲:۴۷ بامداد شنبه وقوع حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان کمیل بعد از تقاطع جیحون اعزام کرد» وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل گفت: «اولین گروه از آتش‌نشانان بعد از حدود ۲ دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند که انفجاری شدید در طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی رخ داده است؛ به طوری که تمامی دیوارهای این واحد تخریب شده و شیشه‌های این ساختمان شکسته است»

آتش‌سوزی مهیب بامداد امروز

خسارات جانی انفجار شدید بامداد امروز

در این آتش‌سوزی دو نفر مصدوم شدند ملکی با اشاره به این مورد گفت: «عملیات جست‌وجوی آتش‌نشانان در این محل ادامه دارد». ملکی در مورد علت وقوع حادثه نیز گفت: «کارشناسان آتش‌نشانی در حال بررسی علت این حادثه هستند»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان