ایتال‌ِگزیت – آتش زدن پرچم اتحادیه اروپا و ترند شدن «ایتال‌ِگزیت» (italexit)

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۱۱

ترند شدن ایتال‌ِگزیت (italexit) در شبکه‌های اجتماعی

ایتال‌ِگزیت (italexit) این روزها درمیان کاربران ایتالیایی شبکه‌های اجتماعی همراه با آتش زدن پرچم اتحادیه اروپا ترند شده است. با بالا رفتن آمار قربانیان کرونا در ایتالیا، مردم از اتحادیه اروپا به خاطر بی‌اعتنایی این اتحادیه به وضع فاجعه‌بار در ایتالیا به شدت خشمگین شده و سوزاندن پرچم اتحادیه اروپا در میان مردم این کشور رواج پیدا کرده است.

ترند شدن ایتال‌ِگزیت (italexit)

طبق آخرین آمار ویروس کرونا در ایتالیا از ۱۰ هزار نفر فراتر رفته است. همچنین روز گذشته با افزوده شدن ۵۹۷۴ فرد جدید به مبتلایان شمار کلی افراد مبتلا به بیماری کووید‌ــ۱۹ به ۹۲۴۷۲ نفر رسیده است.

شمار مبتلایان به کرونا ویروس در ایتالیا در طول ۲۴ ساعت اخیر ۷۴۳ نفر افزایش یافته و به ۶۸۲۰ نفر رسید. افرادی که برای کارهای غیرضروری از خانه خارج می شوند ملزم به پرداخت ۳ هزار یورو جریمه نقدی می‌شوند.

شمار قربانیان کرونا در غرب

در اروپا مبتلایان به کرونا هر روز افزایش یافته و اوضاع وخیمتر می شود. شمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا به ۲۶۹۶ نفر رسید.تعداد مبتلایان نیز با ۶۵۸۴ نفر افزایش به ۳۹ هزار و ۶۷۳ رسید. حکومت اسپانیا از ناتو برای تجهیزات پزشکی درخواست کمک کرد.

در فرانسه تقریبا در هر ساعت ۱۰ نفر در نتیجه ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند. شمار قربانیان با ۲۴۰ نفر افزایش در طول ۲۴ ساعت اخیر به هزار و ۱۰۰ نفر رسید.شمار قربانیان در هلند با ۶۳ نفر افزایش در ۲۴ ساعت اخیر به ۲۷۶ نفر رسید. تعداد انسانهایی که در طول ۲۴ ساعت اخیر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در آلمان جان خود را از دست داده  اند نیز به ۳۹ رسید. بدین ترتیب تعداد قربانیان کرونا در آلمان به ۱۵۵ و تعداد مبتلایان به حدود ۳۳ هزار نفر افزایش یافت.در برخی ایالت های آلمان برای کسانی که از منزل خارج می شوند جریمه ۲۵ هزار یورویی در نظر گرفته شده است.

شمار مبتلایان به وروس نوع جدید کرونا کووید-۱۹ در بلژیک به مرز ۵ هزار نفر رسید.در انگلستان که تعداد مبتلایان ۸ هزار نفر اعلام شده است؛ تاکنون ۴۲۲ نفر بر اثر کرونا ویروس جان خود را از دست داده‌اند.در اتریش  ۲۸ نفر بر اثر کرونا ویروس جان خود را از دست داده‌اند نزدیک به ۲۹ هزار آزمایش جدید انجام گرفت. بدین ترتیب شمار مبتلایان به ۴۸۷۶ نفر رسید.کرونا ویروس در لهستان ۹ و در چکیا ۲ قربانی گرفت. تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از ۵۰ هزار نفر رسید. در اکوادور کشور آمریکای مرکزی تعداد قربانیان به ۲۷ و تعداد مبتلایان به ۱۰۴۹ نفر افزایش یافت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان