آزاده نامداری – از زندگی پرحاشیه تا مرگ پر ابهام

  • توسط الهام امامی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۰۸
آزاده نامداری - از زندگی پرحاشیه تا مرگ پر ابهام

درگذشت ناگهانی مجری صدا و سیما

آزاده نامداری چند سالی است با حاشیه های گوناگون بسیار خبرساز شده است. چهره معروف صدا و سیما در چند سال گذشته جدای از اجرای برنامه‌هایش زندگی پر حاشیه‌ای داشت و حالا مرگش باز او را به صدر اخبار آورده است. شب گذشته خبر کشف پیکر بی جان او در منزلش اهالی رسانه را در بهت فرو برد.

نامداری سالها به عنوان مجری و تهیه کننده در تلویزیون کشور فعال بود. وی کار خود را در شبکه استانی کرمانشاه آغاز کرد، اما حضور او در برنامه سیمای خانواده و اجرای بخش تازه ها بود که او را به مخاطب شناساند. اجرای این بخش چهار سال با او بود. برنامه های ورزش امروز، شب‌نشینی، برنامه‌های مناسبتی، رادیو هفت و صبحی دیگر از شبکه آموزش بخشی از فعالیت های او در طول سالهای اجرا بوده است. پر سروصداترین برنامه‌ای که او اجرا و تهیه‌کنندگی‌اش را برعهده داشت «خانمی که شما باشی» نام داشت که در سال ۹۴ پخش آن متوقف و نامداری ممنوع التصویر شد. نامداری تا سه سال بعد هم در تلویزیون دیده نشد. وی در سال ۹۵ با برنامه چالشی به آپارات ورود کرد.

آزاده نامداری - از زندگی پرحاشیه تا مرگ پر ابهام

آزاده نامداری – از زندگی پرحاشیه تا مرگ پر ابهام

حاشیه های آزاده نامداری

ازدواج این خانم مجری با دیگر مجری مشهور صدا و سیما فرزاد حسنی در سال ۹۲ سر و صدای زیادی به پا کرد. هرچند این ازدواج دوام نیافت و یکسال بعد به جدایی ختم شد. طلاقی که حاشیه های فراوانی هم به همراه داشت. نامداری علت این جدائی را با انتشار عکسی از خودش با چشم کبود در اینستاگرام، خشونت فرزاد حسنی اعلام کرد و تا چند وقت تیتر خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها شد.

چندی بعد این خانم مجری با سجاد عبادی؛ فرزند رحیم عبادی از چهره‌های سیاسی و اصلاح طلب ازدواج کرد و خبرهای رسانه ای او بسیار کم رنگ شد. البته که بزرگترین جنجال هنوز اتفاق نیفتاده بود. سال ۹۶ عکسی در کشور سوییس منتشر شد که نامداری بدون حجاب در پارکی در حالی که بطری نوشیدنی الکلی در کنار او بود دیده می شد. این آغاز حاشیه‌های جدی‌تری برای او بود. بسیاری با انتشار این تصویر او را که همواره بر قوانین اسلام و حجاب تاکید می نمود را به ریاکاری متهم نمودند. البته که نامداری هم مانند همیشه ساکت نماند و با انتشار یک ویدیو اعلام کرد در مکانی سرسبز و در حضور محارم خود بوده است.

مرگی پر ابهام

شب گذشته تصویر این مجری روی تمام خبرگزاری ها قرار گرفت و خبر درگذشتش منتشر شد. اعلام شد او با مرگی مشکوک و پرابهام درگذشته است. در ساعات اولیه هیچ مقام رسمی مرگ او را تایید نکرد تا این که سخنگوی اورژانس از مرگ این مجری خبر داد و گفت: تکنسین های اورژانس دقایقی پیش از مرگ آزاده نامداری خبر دادند.

مجتبی خالدی گفته بود: مادر خانم نامداری که دو روز بود از فرزندش خبری نداشت نگران شده و به خانه او در غرب تهران مراجعه می نماید. پس از تلاش و باز کردن در با یک کارت بانکی ایشان با پیکر بی جان دخترشان مواجه می شوند. ساعت ۱۸:۳۸ دقیقه مادر مجری سابق صدا و سیما با اورژانس تهران تماس گرفته است.

پس از انتشار این خبر تعدادی از خبرگزاری ها سناریوی خودکشی را مطرح کردند که البته هنوز قابل اثبات نیست. گفته می شود به علت اینکه ساعات زیادی (حدود ۴۸ ساعت) از فوت ایشان می گذشته، چهره به خوبی قابل شناسایی نبوده است؛ به همین دلیل بازپرس کشیک قتل تهران و نماینده پزشکی قانونی برای تشکیل پرونده و تشخیص هویت جسد به محل کشف پیکر نامبرده اعزام شدند.

براساس اظهارات والدین نامداری، همسر و فرزند او در شمال کشور به سر می برند و آزاده تنها در آپارتمانش حضور داشته که به دلیل عدم تماس با والدینش آنها نگران شده و با مراجعه به محل زندگی او متوجه می شوند که او فوت کرده است.

بر اساس آخرین اخبار، پیکر مجری سابق تلویزیون برای آزمایش های سم‎شناسی و تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است. در منزل وی هیچ اثری از به هم ریختگی وجود نداشته و پیکر بی جان او در پذیرایی خانه و روی مبل پیدا شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان