آزمون استخدامی – بزرگ ترین آزمون استخدامی تاریخ وزارت بهداشت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۲۲

جذب حدود ۳۹ هزار نفر

در راستای فرمایش رهبری و تأکید ریاست جمهور، بزرگ ترین آزمون استخدامی تاریخ وزارت بهداشت برای جذب و بکارگیری ۳۸هزار و ۹۵۲ نیروی انسانی جدید برگزار خواهد شد. برگزاری این آزمون نشان دهنده همکاری و همدلی با حوزه سلامت کشور است. معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با بیان این مسئله اضافه کرد: این استخدام ها برای تامین نیروی انسانی و تقویت مالی وزارت بهداشت انجام می گیرد.

دکتر سیدکامل تقوی نژاد گفت: طی دو سال اخیر، وزارت بهداشت با تلاشی بی وقفه موفق شده با همکاری خوب سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی، بالغ بر ۵۲ هزار مجوز استخدامی جدید برای حوزه سلامت کشور دریافت نماید. این امر در صورتی عملی شده که مجموع مجوزهای صادره از سال ۱۳۹۲ تا انتهای سال ۱۳۹۷ در مجموع ۳۵ هزار و ۴۲۲ مجوز، بوده است.

بزرگ ترین آزمون استخدامی تاریخ وزارت بهداشت

بزرگ ترین آزمون استخدامی تاریخ وزارت بهداشت

آزمون استخدامی وزارت بهداشت

دکتر تقوی نژاد در ادامه اضافه کرد: با ترکیب دیدگاه های ستادی و محیطی، مجوزهای اعلام شده را تقسیم بندی کردیم و همین موجب شد تا رضایت عمومی در دانشگاه ها و وزارت بهداشت ایجاد و بر اساس نیازها و شاخص ها اقدامات لازم انجام شود. همکارانم در معاونت های توسعه کشور، در ۴۸ ساعت گذشته به صورت مرتب و با انگیزه کافی در ثبت اطلاعات درخواستی برای انتشار آزمون، نهایت از خودگذشتگی و همراهی را نشان داده اند.

آزمون بهمن ماه، شمولیت قابل توجهی در حوزه تامین نیروی انسانی دارد. برای بیمارستان های تازه تاسیس و فعال بالغ بر ۱۵ هزار نیروی انسانی، مراکز بهداشتی برای اولین بار بالغ بر ۸ هزار نیرو، اورژانس ۱۱۵ تعداد ۳ هزار و ۷۰۰ نیرو و سازمان غذا و دارو، ستاد دانشگاه های علوم پزشکی و انتقال خون نیز بخش دیگری از مجوزهای این آزمون را شامل می شوند.

برای قدردانی از زحمات مدافعان سلامت، در این آزمون این افراد امتیازات ویژه ای خواهند داشت که متعاقبا اعلام خواهد شد. همچنین به گفته دکتر تقوی نژاد وزارت بهداشت در تلاش است تا وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی این وزارت را از طریق راهکارهای قانونی پیگیری نموده و به سرانجام برساند.

دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۹۹/۱۰/۱۶ و اطلاعیه اصلاحی ۹۹/۱۰/۲۱ منتشر شدند. نام نویسی برای شرکت در این آزمون نیز تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۵ ادامه خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان