آزمون استخدامی و جذب ۱۲ هزار معلم جدید

  • توسط حسینی رضایی
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۲

آزمون استخدامی چگونه برگزار می گردد؟

آزمون استخدامی: معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش چگونگی برگزاری آزمون برای جذب ۱۲ هزار نیروی جدید را تشریح کرد. علی الهیار ترکمن گفت: برای استخدام از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان طبق جدول زمانی در نظر گرفته شده از سوی سازمان اداری و استخدامی عمل می کنیم. معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پروش ادامه داد: جذب نیروی جدید از طریق ماده ۲۸  دستگاه های اجرایی کشور خواهد بود و همزمان با شروع نام نویسی این آزمون علاقه مندان به حرفه معلمی هم می توانند برای نام نویسی اقدام کنند.

زمان نام نویسی آزمون استخدامی

الهیار ترکمن افزود: طی یکی دو هفته آینده زمان نام نویسی آغاز می شود. وی گفت: در شرایط فعلی ادامه کار با سازمان امور اداری و استخدامی خواهد بود و آموزش و پرورش جداول مربوط به رشته، استان و مقاطع تحصیلی را اعلام کرده است. معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در باب این موضوع افزود: در آزمون امسال ۱۲ هزار مجوز جذب نیروی جدید داریم که از مهر ۹۸ دوره یک ساله آموزشی خود را آغاز می کنندو زمان فعالیت آنها از مهر ۹۹ خواهد بود.

۱۵ شرط اختصاصی برای معلم شدن

پانزده شرط تخصصی از جمله معدل، سن و تراز علمی اعلام شده است. همچنین معیارهایی برای سلامت جسم و روان لحاظ شده است از توانایی گفتاری تا قد و وزن و نداشتن کراهت منظر.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان