آقای مسعود کیمیایی – حرفهای شهاب حسینی عامل لغو نشست خبری فیلم «خون شد»!!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۰

آقای مسعود کیمیایی و لغو نشست خبری فیلم «خون شد»

آقای مسعود کیمیایی کارگردان فیلم سینمایی «خون شد» که قبلا انصراف خود را از حضور در جشنواره فیلم فجر با ذکر دلایل خود اعلام کرده بود به گفته جواد نوروزبیگی تهیه کننده ی این فیلم قرار بود در نشست خبری فیلم «خون شد» حضور یابد و از تصمیم خود برگردد. اما طبق اظهارات نوروزبیگی به دلیل سخنانی که شهاب حسینی در نشست خبری فیلم «شین» در نقد مسعود کیمیایی ایراد کرده بود کیمیایی نپذیرفت که در نشست خبری فیلم خود با نام «خون شد» حضور پیدا کند. فیلم سینمایی «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با حضور در جشنواره فجر امسال در سینما ملت اکران شد اما نشست خبری این فیلم برگزار نگردید.

لغو نشست خبری «خون شد»

علت لغو نشست خبری فیلم «خون شد»

جواد نوروزبیگی دلیل لغو نشست خبری این فیلم را عدم حضور کارگردان این فیلم  اعلام کرد. زیرا ظاهرا جشنواره فجر قانونی دارد مبنی بر اینکه در صورت عدم حضور کارگردان و نویسنده یک فیلم، نشست خبری آن فیلم برگزار نمی شود.

اظهارات نوروزبیگی مبنی بر تاثیر سخنان شهاب حسینی بر لغو فیلم «خون شد»

جواد نوروزبیگی تهیه کننده «خون شد» اظهار داشت که با مسعود کیمیایی صحبت کرده و وی را راضی به حضور در نشست خبری فیلم مورد نظر کرده بود اما به دلیل نقدها و صحبت های شهاب حسینی – که در نشست خبری فیلم شین در خصوص کیمیایی مطرح شده بود، مسعود کیمیایی از حضور در این نشست مجددا منصرف شد.  نوروزبیگی گفت: «وی با آمدن خود به این نشست موافق بود، اما به دلیل صحبت‌ های شب گذشته شهاب حسینی در نشست خبری فیلم “شین”،‌ از آمدن به نشست خبری فیلم انصراف داد.».

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان