آماده باش ایران در تمامی مرزها – نیروهای نظامی کشور

  • توسط زینب رحیمی
  • ۱۳۹۸-۰۷-۰۳

آماده باش ایران در تمامی مرزها

آماده باش ایران در تمامی مرزها و شاهراهای زمینی و هوایی و دریایی قرار دارد. و تحت کنترل نیروهای نظامی است. در گزارشی حشمت الله فلاحت پیشه بیان کرد که: سندی که نشان دهد ایران اقدامی علیه آرامکو انجام داده است وجود ندارد.

از زمانی که مشخص شد که دشمن نیت شومی علیه ایران دارد. آماده باش ایران در تمامی مرزها انجام شد.

در یک بیانیه مشترک بین سه کشور اتحادیه اروپا (موسوم به تروئیکای اروپایی) که ادعا کرده بودند که مسول حمله به تاسیسات نفتی یک شرکت سعودی آرامکو ایران است. حشمت الله فلاحت پیشه بیان کرد: در حال حاضر کشور در شرایط جنگی قرار دارد. و نقل و انتقال نیروها در منطقه امری طبیعی است. بنابرین دولت ها می توانند اسناد دروغین درست کنند.

سندی بر علیه ایران وجود ندارد

از آنجایی که هیچ سندی بر علیه ایران مبنی بر مقصر جلوه دادن ایران در مورد حمله به آرامکو وجود ندارد. مشخص شد که آمریکا نمی تواند استاد واهی بر علیه ایران مطرح کند. که این به عنوان اخرین ابزار امریکا بر علیه جمهوری اسلامی ایران است.
نماینده مردم اسلام آباد غرب گفت اگر ایران به آرامکو حمله میکرد هیچ اثری از آن باقی نمی ماند.

فلاحت پیشه گفت: ایران بسیار پخته عمل میکند و هیچ وقت در چنین شرایطی وارد فضای مذاکراتی نمی شود. و اروپایی ها باید تقصیر خود را بپذیرند.

۱۴ سپتامبر ۲۰۱۹ تاسیسات نفتی شرکت آرامکو در عربستان مورد حمله هواپیماهای بدون سرنشین قرار گرفتند. . حوثیان یمنی مسولیت این حمله بر عهده گرفتند. ولی ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی، ایران را مسول حمله با آرامکو می دانند.

مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا نیز ایران را مقصر می داند.که وزیر دفاع و دیگران این توطئه  ها را اکیدا قبول نکردند.

آزانس بین اللملی انرژی بیان کردکه خسارت ناشی از این حمله، از خسارت ناشی از انقلاب اسلامی ایران در سال های ۱۹۷۹ تا ۱۹۷۸ و تحریم نفت پس از جنگ اعراب و اسرائیل بسیار بیشتر است. و به جدی ترین وقفه در تامین نفت تبدیل شده است.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان