آنجلینا جولی کاندید ریاست جمهوری آمریکا می شود

  • توسط حسینی رضایی
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۶

آنجلینا جولی کاندید ریاست جمهوری

آنجلینا جولی: آنجلینا جولی هنرپیشه و کارگردان مشهور آمریکایی قصد کاندیداتوری برای پست ریاست جمهوری ایالات متحده را دارد. دموکرات ها برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری ایالات متحده، کاندیداتوری وی را مد نظر دارند. جولی با اشاره به همکاری خود با سازمان ملل متحد گفت کاری را خواهد کرد که بداند تغییراتی به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: ” اگر بیست سال پیش از من می پرسیدید می خندیدم. اما حالا نمی دانم. همیشه گفته ام که به جایی خواهم رفت که به من نیاز هست.”. گفتنی است که پیش از این نام این هنرپیشه معروف هالیوود برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲ آمریکا به عنوان نامزد مطرح بود.

آنجلینا جولی رقیب ترامپ

در حالی که با تعطیلی دولت آمریکا اوضاع در این کشور چندان مساعد نیست زمزمه هایی مبنی بر حضور این بازیگر هالیوودی در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا شنیده می شود. برخی نظرسنجی ها نشان می دهند که بیش از سی درصد جمهوری خواهان قصد ندارند در انتخابات ریاست جمهوری آتی به ترامپ رای دهند. این بدترین خبر ممکن برای سران این حزب محسوب می شود. بدون شک حضور ترامپ در کاخ سفید مولد بحرانی عمیق برای حزب جمهوری خواه خواهد بود. بحرانی که بازهای آمریکا تا سالیانی طولانی باید با آن دست و پنجه نرم کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان