اختلالات گوشی – گوشی سامسونگی که کاربرانش را کلافه کرده است

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۲۷
اختلالات گوشی - گوشی سامسونگی که کاربرانش را کلافه کرده است

سامسونگ اس ۲۰ اولترا

گوشی جدید سامسونگ بنا بود با کارایی فوق العاده کاربران را شیفته خود کند. حالا اختلالات گوشی اس ۲۰ اولترا کاربران را کلافه کرده است. بنا بود این گوشی با دوربینش تصاویر بسیار با کیفیتی ثبت کند، با توان باتری بالا ساعات زیادی در اختیار کاربر باشد و بسیاری امتیازات دیگر. اما به نظر می رسد هیچکدام از این قابلیت ها در عمل به انجام نرسیده اند.

اختلالات گوشی اس ۲۰ اولترا

خبرگزاری گیزموچاینا از چالش های شرکت سامسونگ پس از عرضه مدل جدید پرده برداری کرده است. مواردی مانند عمر کوتاه باتری و داغ شدن بیش از حد دستگاه کاربران را به شدت ناراضی کرده است. به نظر می رسد استفاده از تراشه Exynos۹۹۰ در نسخه ای از این دستگاه موجب دردسر شده است. از مهم ترین اختلالاتی که کاربران را مورد آزار قرار داده کندی قابلیت اتوفوکوس است. سامسونگ مدتی قبل آپدیتی برای رفع این مشکل عرضه کرد. اما به نظر می رسد این مشکل حل نشده و هنوز دوربین این دستگاه نمی تواند در مواقعی فوکوس انجام دهد.

اختلالات گوشی - گوشی سامسونگی که کاربرانش را کلافه کرده است

اختلالات گوشی – گوشی سامسونگی که کاربرانش را کلافه کرده است

مشکل دیگری که کاربران را به ستوه آورده داغ شدن بیش از حد است. بیشتر کاربران به این موضوع اشاره کرده اند که نسخه۴G موبایلS۲۰ Ultra این مشکل را به صورت جدی دارد. این نسخه از این گوشی در بازارهایی که ۵G ندارند عرضه شده است. مانند کشور هند.

چالش بعدی و بسیار مهمی که کاربران را به گله واداشته عمر کوتاه باتری است. باتری در دستگاه های مجهز به تراشه Exynos۹۹۰ عملکرد بسیار پایینی دارد. کاربران اعلام کرده اند شارژ باتری این دستگاه تنها پس از ۳ ساعت و نیم تا ۴ ساعت استفاده مداوم، به پایان می رسد. قطعا کاربران از یک باتری با قدرت  ۵ هزار میلی آمپر انتظار عملکرد بسیار بهتری دارند.

به گفته کاربران این مدل گوشی با تراشه یاد شده، که این روزها در توییتر نظرات منفی خود نسبت به این دستگاه را به صورت گسترده منتشر می کنند، این دستگاه به صورت کلی عملکردی بسیار ضعیف دارد. سامسونگ پیش از این مدعی بود این تراشه قابلیت های گوشی را به شدت ارتقا خواهد داد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان