ادعای احمدی نژاد – توضیح همایون شجریان درمورد این ادعا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۵
ادعای احمدی نژاد - توضیح همایون شجریان درمورد این ادعا

مصاحبه جدید ریاست جمهوری سابق

ادعای احمدی نژاد در مورد عملکرد دولتش سر و صدای زیادی به پا کرده است. او در روزهای گذشته در یک مصاحبه از عملکرد دولتش در حوزه موسیقی قویا دفاع کرده بود. وی در سخنانش به ممنوعیت استاد بزرگ موسیقی نیز اشاره کرد. این هنرمند نامی در دوره ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد ممنوع الکار شد.

ادعای احمدی نژاد - توضیح همایون شجریان درمورد این ادعا

ادعای احمدی نژاد – توضیح همایون شجریان درمورد این ادعا

 ادعای احمدی نژاد در مورد دیدار مشایی و شجریان

آقای احمدی نژاد در این مصاحبه اظهار کرده بود که محمدرضا شجریان را بسیار دارد. همچنین او گفت در انتخابات افراد آزادند تا به هر کسی که می خواهند رای دهند. بخش جنجالی این مصاحبه اما بخشی است که آقای احمدی نژاد در آن ادعا کرده بود معاون وقت او اسفندیار رحیم‌مشایی، با استاد محمدرضا شجریان دیداری داشته است. برای بررسی صحت این ادعا با همایون شجریان مصاحبه ای ترتیب داده شد تا جزئیات بررسی شوند.

همایون شجریان: تکذیب می کنم

همایون شجریان برای توضیح این صحبت های احمدی نژاد گفت: در حال حاضر پدرم در شرایطی نیستند تا صحبت کنند. این روزها شرایط سلامت استاد شجریان زیاد مساعد نیست. این مصاحبه هم چنین تصوری را به وجود آورده که انگار پس از انتخابات ۸۸ چنین دیداری رخ داده است. دیداری با معاون اول رییس جهور که پدرم هرگز به آن اشاره ای نکردند. من این موضوع را کاملا و به شدت تکذیب می کنم. این موضوع اصلا و ابدا درست نیست و صحت ندارد.

همایون شجریان در ادامه به موضوعی مربوط  به سال ۸۷ اشاره کرد. او گفت: به خوبی به یاد دارم که پدرم از موضوعی که به نظرشان برنامه ریزی شده بود عصبانی شده بودند. پدر جراحی ریه انجام داده بودند. برخی از اهالی موسیقی و هنرمندان به دیدارشان می آمدند. در این میان یکی از پیشکسوتان عرصه هنر نیز با آقای مشایی وارد شدند. پدر بسیار از حضور این فرد متعجب شدند. البته که در حضور این فرد به دلیل حفظ ادب و احترام سکوت کردند. از جزئیات پیشنهاداتی که در این جلسه مطرح شده خبر ندارم. اما می دانم پدر به این مسئله بی اعتنا بوده اند و با آن مخالفت نموده اند. این معاون هم محل را ترک کرده بودند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان