ادغام اپلیکیشن ها – فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ ادغام خواهند شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۶
ادغام اپلیکیشن ها - فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ ادغام خواهند شد

انتقال برخی ویژگی های فیسبوک به اینستاگرام و واتساپ

نشریه نیویورک تایمز به تازگی خبر ادغام اپلیکیشن های فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ را منتشر کرده است. هر سه این نرم افزارها دارای کاربران فراوانی هستند. اینستاگرام در سراسر جهان تعداد بسیار زیادی کاربر دارد. فیسبوک بیشتر در میان آمریکایی ها محبوب است. واتساپ هم بیشترین تعداد کاربر را در اروپا و در کشور هند دارد. حالا در اولین قدم از ادغام این برنامه ها، فیسبوک با اینستاگرام در حال یکی شدن است. قرار است امکانات بیشتری به بخش دایرکت (گفت و گو) در اینستاگرام افزوده شود. با آپدیت جدید اینستاگرام، پیام روشی جدید برای ارسال پیام برای کاربران نمایان می شود. از جدیدترین امکانات این برنامه هم ظاهری متنوع برای گفتگوها و با دوستانتان در فیسبوک گفتگو کنید، را می توان نام برد. البته هنوز نمی توان به کاربران فیسبوک پیام فرستاد.

ادغام اپلیکیشن ها - فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ ادغام خواهند شد

ادغام اپلیکیشن ها – فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ ادغام خواهند شد

ادغام اپلیکیشن ها

شرکت فیسبوک اعلام کرده به دنبال روشی است که امکان ارسال پیام از این برنامه به یگدیگر را فراهم کنند. زاکربرگ به دنبال این است که اگر کاربری یک یا حتی دو مورد از این اپلیکیشن ها را نداشته باشد، باز هم بتواند پیام های مخاطبانش از این برنامه ها را روی اپلیکیشنی که دارد، دریافت نماید. بنابراین اگر شما فیسبوک را ندارید باز هم می توانید پیامی که دوستتان از طریق فیسبوک برایتان ارسال می کند را از طریق واتساپ یا اینستاگرام دریافت کنید. البته برخی کارشناسان این ادغام  را کاری خطرناک از لحاظ امنیتی می دانند.

فعالیت مستقل نرم افزارها

هرچند فیسبوک به دنبال ادغام این سه اپلیکیشن است و قدم اول را هم با ادغام فیسبوک و اینستاگرام برداشته؛ اما این شرکت اعلام کرده ادغام این سه اپلیکیشن باعث نخواهد شد تا استقلال هیچکدام از این نرم افزارها قربانی شود. در واقع هر سه آنها هنوز هم به صورت کاملا مجزا و مستقل به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

به نظر می رسد این برنامه برای رقابت بهتر با اپل و اپلیکیشنی مثل iMessage طراحی شده است. حالا باید دید برنامه جدید فیسبوک تا چه اندازه موفقیت آمیز خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان