استعفای انصاری فرد – باشگاه پرسپولیس ارزانی خودشان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۲۰
استعفای انصاری فرد - باشگاه پرسپولیس ارزانی خودشان

انصاری فرد استعفا کرد

استعفای انصاری فرد.محمد حسن انصاری فرد اعلام کرده است رسما از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا می دهد. انصاری فرد گفت :من از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم. افتخار می‌کنم همکار و نیرویی مانند حسین قدوسی داشتیم. با تمام وجود با هم کار کردیم و نتیجه اش را هم گرفتیم، با ۱۰ امتیاز اختلاف تیم پرسپولیس در صدر جدول است. ولی هیئت مدیره‌ای که از جانب وزیر ورزش حمایت می‌شد ما را همراهی نکرد.

استعفای انصاری فرد - باشگاه پرسپولیس ارزانی خودشان

استعفای انصاری فرد – باشگاه پرسپولیس ارزانی خودشان

وزیر خواسته قدوسی در باشگاه نباشد

انصاری فرد اضافه کرد: در نشست هیئت مدیره صراحتا اعلام شد وزیر ورزش نمی خواهد که قدوسی در باشگاه پرسپولیس باشد. گفتند اسپانسر باشگاه مدعی است که قدوسی با ما همکاری نمی‌کند.البته نمام اینها دروغ است.آقای قدوسی نیروی کاربلد و دلسوزی است.او شبانه روز برای پرسپولیس زحمت کشیده است.

اختلافات دنباله دار مدیر عامل و هیئت مدیره

مدیر عامل مستعفی پرسپولیس ادامه داد: این درگیری ها و اختلافات با هیئت مدیره باشگاه همواره وجود داشته است.ما به دلیل حفظ آرامش تیم و هواداران،حرفی نمی زدیم.اما دیگر کار به جایی رسیده که قابل تحمل نیست.چطور ممکن است بدون اطلاع من شخصی را برکنار کنند.مدیر عاملی که نتواند یک مدیر روابط عمومی برای خودش انتخاب کند،به چه درد می خورد؟به هر دری می‌زنیم آن را می‌بندند.در چند ماه گذشته بارها به من اهانت شد اما چیزی نگفتم.با تمام توانمان برای موفقیت باشگاه فعالیت کردیم.اما دیگر کافی است.باشگاه ارزانی خودشان!

با توجه به مشکلات متعدد و بدهی های سنگینی که باشگاه پرسپولیس دارد،حالا استعفای انصاری فرد می تواند بر مشکلات این باشگاه اضافه کند.بدهی های سنگین و میلیاردی که باید به برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش پرداخت شود و سایر مشکلاتی که باید حل شوند.هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است به زودی مدیرعامل جدید را معرفی خواهند کرد و جای هیچگونه نگرانی برای هواداران پرشمار باشگاه پرسپولیس تهران وجود نخواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان