استقلال و تراکتور در خطر – AFC به باشگاه های ایرانی مشکوک شده

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۰۹-۱۷
استقلال و تراکتور در خطر

بازرس AFC در راه ایران

استقلال و تراکتور در خطر.کنفدراسیون فوتبال آسیا طی نامه ای اعلام کرده است که در اولین فرصت نماینده و بازرس خود را به تهران خواهد فرستاد تا مدارک دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی را بررسی کرده و از صحت آنها اطمینان حاصل کند.استقلال به عنوان نماینده ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا و تیم تراکتور، باشگاهی است که موفق به گرفتن مجوز حرفه‌ای شده و هر دوی آنها زیر ذره بین کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند.زیرا AFC به مدارک ارسالی آن‌ها مشکوک شده است.

خطر جدی است

این خطر واقعا جدی است.چرا که اگر صحت مدارک ارسالی این دو باشگاه به اثبات نرسد؛مجوز حرفه‌ای باشگاه تراکتور باطل خواهد شد. استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف خواهدشد و  فدراسیون فوتبال هم متحمل پرداخت جریمه ای سنگین به کنفدراسیون فوتبال آسیا می شود.زیرا مدارک این دو باشگاه را تایید کرده است.

دریافت مجوز مسابقات به بهای گزاف

متاسفانه باشگاه های فوتبال کشور چند سالی است با استفاده از شیوه های متنوع و مختلف تلاش میکنند تا مجوز حضور در مسابقات مهم مثل لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند.گویا برای رسیدن به این هدف از راههایی نامتعارف هم استفاده می شده که شک AFC را برانگیخته است و حالا فدراسیون فوتبال و این دو باشگاه را این گونه به خطر انداخته است.

باز هم دست هایمان رو به آسمان خواهد بود

حالا تنها کاری که از هواداران این رشته ورزشی بر می آید این است که دست ها را رو به آسمان برده و برای موفیت مدیران این باشگاه ها دعا کنند.تا موفق به متقاعد کردن نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا گردند و استقلال و تراکتور در خطر را نجات دهند.اگر آنها بتوانند نمایندگان AFC را راضی کنند که مدارک صحیح و معتبر را ارسال کرده اند دیگر خطری استقلال و تراکتورسازی و البته فدراسیون فوتبال ایران را تهدید نخواهد کرد.

پیام اینستاگرامی مدافع سابق استقلال

سعید لطفی،بازیکن اسبق باشگاه استقلال هم با ابراز نگرانی در این رابطه در اینستاگرام خود این گونه نوشت:امیدوارم خبری که شنیدم صحت نداشته باشه که بخاطر مدارک جعلی که به‌ ای‌اف‌سی فرستادن و‌ ای‌اف‌سی متوجه مدارک جعلی شده و می‌خواد استقلال را از آسیا محروم کنه. خسته نباشید آقایان مسئول و مدیران استقلال.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان