• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • امریکا به ایران امتیازی داد که شرایط برای ایران تغییر کرد

امریکا به ایران امتیازی داد که شرایط برای ایران تغییر کرد

  • توسط مهسا کمیلی
  • ۱۳۹۸-۰۶-۱۰

امریکا به ایران امتیازی داد که شرایط برای ایران تغییر کرد

اندیشکده آمریکایی امریکا را عامل اصلی استرس با ایران میداند و معتقد است ترامپ باید پیش قدم شود و شرایط را تغییر دهد و اگر تمایل به مذاکره ی انها جدی است باید بگوید چه امتیاز هایی برای ایران خواهد داشت. امریکا به ایران امتیازی داد که شرایط برای ایران تغییر کرد.

“باربارا اسلاوین”اعلام کرد میانجیگری کشور  فرانسه آغاز امیدوار کننده ای  است.  او گفت هر کاری که برای جلوگیری از تنش به ایران کمک کند خوب است اما بعید میدانم پیشرفتی با آن همراه باشد چون امریکا  مخالف امتیاز دادن است.

او ترامپ را فردی دمدمی مزاج داند و هر روز نظرش عوض می‌شود و این مذاکره ای نیست که بتوان گفت توافقی حتی موقتی میشود انجام داد.

 یکی از موانع گفتگو بولتون است

بولتون یکی از  تحلیلگران سیاسی پاسخ داد به سوال آیا آمریکامعافیت های نفتی رابرمیگرداند گفت:اینگونه باشد شرایط متفاوت است ولی چیزی مشخص نیست و حتی مشخص نیست که دولت آمریکا اجازه اجرایی کردن اینستکس را می دهد یا نه؟

کارنامه ی منفی ترامپ در مذاکرات

یکی از اعضای  اندیشکده آمریکایی بیان کرد که به طور دقیق درمورد ظرفیت دولت امریکا برای مذاکره نگران است، بیان کرد :ترامپ آن همه   وضع بغرنجی را که در مذاکرات با چین به وجود آورده مشاهده کرده است. ترامپ حتیتوان  یک توافق تجاری با چینی‌ها را بلد نیست.

اسلاوین گفت : آمریکا پرونده ی منفی در مذاکرات دارد.  ایران تصمیم مذاکره با چه شخصی را دارد . برایان هوک؟! اگر امریکا تصمیم جدی برای مذاکره با ایران گرفته است، نیاز به یک نماینده دارد که کارنامه موفق دیپلماتیکی داشته باشد نه اینکه یک طرفه اتشی باشد مانند برایان هوک.

امریکا امتیازی مطلوب به ایران بدهد

او بیان کرد تنش ها نسبتا چندین هفته است که کمتر شده است گفت : آرزو داریم در ماه دیگر در مجمع عمومی سازمان ببینیم که آمریکا برخورد  تندی علیه ایران نداشته باشد .ایشان تاکید میکنن که بعید است پیامد خوبی  بدون امتیاز جدی از سوی آمریکا، رخ دهد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان