امیر جدیدی – دعوت بازیگر مشهور به تیم ملی تنیس

  • توسط الهام امامی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۱۷
امیر جدیدی - دعوت بازیگر مشهور به تیم ملی تنیس

بازیکن جدید تیم ملی تنیس

سرمربی تیم ملی تنیس کشور روز گذشته اسامی دعوت شدگان به تیم ملی را منتشر کرد. در این میان نام امیر جدیدی بازیگر مشهور سینمای ایران هم به چشم می خورد. اکبر طاهری ۵۱ بازیکن را به مسابقات انتخابی دعوت کرده و این افراد از ۲۱ فروردین به رقابت می پردازند. افراد برگزیده راهی مسابقات دیویس کاپ خواهند شد.

نام این بازیگر در این لیست سر و صدای زیادی به پا کرده است. اما سرمربی تیم ملی تنیس در این رابطه گفت: این بازیگن خیلی قبل از اینکه وارد سینما شود، تنیس بازی می کرده و در مسابقات مختلفی هم حضور داشته است. همچنین حضور او در تیم و مسابقات، حال و هوای بهتری به رقابت‌ها می دهد.

امیر جدیدی - دعوت بازیگر مشهور به تیم ملی تنیس

امیر جدیدی – دعوت بازیگر مشهور به تیم ملی تنیس

حضور امیر جدیدی در رقابت ها

آقای طاهری در مورد سطح تنیس جدیدی گفت: وی تاکنون در مسابقات متعددی حضور داشته و رقابت کرده است. شخصا هم با او صحبت کرده ام. تنها یک مشکل وجود دارد و آن هم آسیب دیدگی در دست این بازیکن است که نیاز به مشورت با پزشک دارد.

از آنجا که بازیکنان نام آشنایی مانند نداف و خالدان در لیست دعوت شدگان حضور ندارند، دعوت جدیدی برای بسیاری جای سوال دارد. سرمربی تیم ملی در این رابطه هم توضیح داد که نداف در صربستان تمرین می کند و در مسابقات شرکت دارد و با او همانگ می کنیم که اگر تمایل داشته باشد از حضورش استفاده کنیم. خالدان هم ساکن آمریکا است. ما می خواهیم از تمام پتانسیل های خود استفاده کنیم و اگر بازیکنان آماده باشند سعی می کنیم از وجودشان بهره ببریم.

برخی از افراد هم رنکینگ خوبی ندارند اما برای حضور در تیم ملی انگیزه بالایی دارند. بنابراین تصمیم بر این شد تا به این جوانان هم فرصتی داده شود. همچنین به دلیل شیوع کووید ۱۹ مسابقات زیادی برگزار نشد. بنابراین رنکینگ خیلی کیفی و واقعی نیست.

طاهری در پایان اضافه کرد: هنوز خبری در مورد لغو بازی های انتخابی تیم ملی به دلیل افزایش شیوع کرونا در تهران به ما نرسیده است. بنابراین هنوز قرار بر این است که این بازی ها برگزار شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 29 =


اخبار

سینما و هنر

جهان