بوریس جانسون – تست کرونای نخست‌وزیر بریتانیا مثبت اعلام شد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۰۹

تست کرونای نخست وزیر بریتانیا

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا به ویروس کرونا مبتلا شد. بوریس جانسون پس از ابتلا به کووید – ۱۹، در پیامی ویدئویی در توئیت خود،به شرح حال خود پرداخت و از قرنطینه خانگی خود سخن گفت. طبق بیانیه  اخیردفتر نخست‌وزیری بریتانیا تست کرونای جانسون مثبت اعلام شد و وی علائم خفیف  کووید- ۱۹ را دارد. سخنگوی مطبوعاتی دفتر نخست‌وزیری بریتانیا خبر مثبت بودن تست کرونای نخست وزیر بریتانیا  را منتشر کرد.

توئیت جدید نخست وزیر بریتانیا

بوریس جانسون در پیام توئیتری خود ضمن انتشار ویدئویی اظهار کرد که تب و سرفه‌های مداوم داشته و با توصیه پزشکان تست کرونا داده است. وی نوشت: «اکنون در قرنطینه‌ای خودخواسته قرار دارم اما از طریق ویدئو کنفرانس به فعالیت‌های دولتی خود ادامه می‌دهم… همه با هم به جنگ با ویروس کرونا ادامه خواهیم داد.»

وی ضمن تاکید بر خفیف بودن علائم ابتلا به کرونا در بدنش اعلام کرد  بخوبی می‌تواند به وظابف دولتی‌اش ادامه دهد. نخست وزیر بریتانیا به هموطنانش توصیه کرد که در صورت ابتلا، مانند او در خانه بمانند، هشدارهای ایمنی را جدی بگیرند و مانع از شیوع بیشتر کرونا در جامعه شوند.

بوریس جانسون –  نخست وزیر بریتانیا

دولت بوریس جانسون در یک‌ماه گذشته به دلیل تاخیر در به اجرا گذاشتن تدابیر لازم برای جلوگیری از شیوع کرونا در بریتانیا، هدف انتقادات گسترده‌ای قرار گرفت.

پس از انتشار خبر مثبت بودن تست کرونای جانسون، وزیر بهداشت بریتانیا از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد. مت هانکوک در حساب توییتری خود با اعلام مثبت بودن نتیجه آزمایش خود نوشت خوشبختانه حالش وخیم نیست و از قرنطینه خانگی به کار ادامه خواهد داد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان