انتقام جویان – یکسال از اکران پرفروش ترین فیلم تاریخ گذشت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۰۸
انتقام جویان - یکسال از اکران پرفروش ترین فیلم تاریخ گذشت

یکسال از اکران پرفروش ترین فیلم تاریخ گذشت

دقیقا یکسال قبل آخرین قسمت از سری فیلم های انتقام جویان (Avengers) منتشر شد. این فیلم با شکستن تمام رکوردها تبدیل به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای جهان شد. در این نوشته اشاره مختصری به این اثر خواهیم داشت.

انتقام جویان - یکسال از اکران پرفروش ترین فیلم تاریخ گذشت

انتقام جویان – یکسال از اکران پرفروش ترین فیلم تاریخ گذشت

انتقام جویان : پایان بازی

این فیلم با داستانی ابرقهرمانانه بر پایه شخصیت‌های گروه انتقام‌جویان بر اساس فیلمنامه کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی ساخته شد. کارگردانی این اثر با برادران روسو بوده است. این فیلم توسط مارول استودیوز تهیه و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع شد. در واقع پایان بازی ادامه فیلم های انتقام‌جویان: جنگ ابدیت (۲۰۱۸) و  انتقام‌جویان مارول (۲۰۱۲) و انتقام‌جویان: عصر اولتران (۲۰۱۵) است.

از جمله ستارگان این فیلم می توان به رابرت داونی، جاش برولین، مارک رافلو، کریس ایوانز، کریس همسورث، اسکارلت جوهانسون، بردلی کوپر و بسیاری دیگر از بازیگران مشهور اشاره کرد.

داستان فیلم

همه طرفداران این مجموعه فیلم به یاد دارند که در پایان فیلم قبلی در سال ۲۰۱۸( جنگ ابدیت)، تانوس (با بازی جاش برولین) با دست قدرتمندش بشکنی زد که عواقب دردناکی برای قهرمان‌های داستان، به همراه داشت. قبل از تماشای آخرین قسمت، بهتر است آن حس‌ متناقضی که در پایان جنگ ابدیت داشتید را به یاد بیاورید. فیلم تلاش‌های کاپیتان آمریکا (با بازی کریس ایوانز) و باقی انتقام جویان را نشان می دهد. آنها سعی دارند آثار مخرب بشکن تانوس را جبران کنند. این فیلم برپایه داستان‌های مصور ساخته شده است. بنابراین اتفاق‌های اکشن جزیی از آن است. در نهایت همیشه خوبی و بدی در این فیلم ها کنار هم هستند. اما در میان صحنه‌های اکشن و شوخی‌های آن، جایی برای احساسات واقعی هم وجود دارد. بخش هایی از داستان غمگین، بخش هایی به شدت طنز و خنده دار است. در هر حال کمپانی مارول با این اثر بیست و دومین فیلم در دنیای سینمایی خود را اکران کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 26 =


اخبار

سینما و هنر

جهان