انفجار مرگبار – انفجار گاز در بازار عامری اهواز 

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۰

انفجار گاز در یک منزل در بازار عامری

انفجار مرگبار گاز در بازار عامری اهواز امروز حادثه اندوه بار دیگری آفرید. ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در نشست خبری اظهار داشت: ساعت ۸:۴۰ امروز یک منزل مسکونی ۲ طبقه در بازار عامری اهواز به دلیل نشت گاز، منفجر شد و تعداد از اهالی و همچنین کسبه و مشتریان محل مجروح شدند. وی با اشاره به آغاز عملیات آواربرداری، افزود: جست و جو توسط نیروهای امداد و نجات آتش نشانی اهواز برای یافتن فوتی‌ها یا مجروح های احتمالی ادامه دارد. رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از کشته شدن سه نفر و مصدومیت ۶ تن بر اثر انفجار گاز در یک منزل در بازار عامری خبر داد.

انفجار مرگبار – انفجار گاز در بازار عامری اهواز

همچنین دکتر فرهنگ کره‌بندی سرپرست اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی حادثه انفجار گاز شهری در یک منزل ویلایی دو طبقه در بازار عامری که صبح امروز رخ داد، ۶ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزم شد.

سرپرست اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز در  ادامه افزود: در این حادثه چهار نفر کشته و ۶ تن مصدوم شدند. سه نفر از مصدومان حادثه به بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز و یک نفر به بیمارستان گلستان انتقال یافتند و یک نفر در محل درمان شد. دیگر مصدومان نیز با خودروی شخصی به مراکز درمانی انتقال یافتند.

بازار عامری واقع در بافت تاریخی عامری، یکی از بازارهای سنتی و قدیمی شهر اهواز در حاشیه رودخانه کارون است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 29 =


اخبار

سینما و هنر

جهان