نخست وزیر بریتانیا – قدردانی بوریس جانسون از تلاش های کادر درمانی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۲۵

اولین سخنرانی بوریس جانسون پس از بهبودی

نخست وزیر بریتانیا روز گذشته پس از یک هفته بستری از بیمارستان مرخص شده و اولین سخنرانی خود را بعد از بهبودی حالش قرائت کرد. بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا پس از مرخصی از بیمارستان در مقابل دوربین ها قرار گرفت و با خواندن متنی از تلاش های کادر درمانی برای مداوای خود قدردانی کرد. وی درخصوص تلاش‌های کادر خدمات ملی سلامت انگلیس گفت: «نمی‌توانم به‌ اندازه کافی از آن‌ها تشکر کنم. زندگی‌ام را به آن‌ها مدیونم»

سخنرانی بوریس جانسون پس از بهبودی

جانسون در ابتدای ابتلا به کووید-۱۹ به خودقرنطینگی اقدام کرد ولیکن در ادامه وی به بیمارستان منتقل شد. یک هفته سخت در بیمارستان سنت توماس لندن سپری کرد و روز گذشته با سخنرانی خود  از تلاش های کادر درمانی این بیمارستان برای مداوا و بهبودی حال خود تشکر ویژه کرد.

آخرین پیام منتشر شده جانسون، یک هفته پس از قرنطینه به‌خاطر ابتلا به ویروس کرونا بود. وی در این پیام گفته بود همچنان تب دارد و قرار است برای معاینه به بیمارستان برود. حال جانسون پس از رفتن به بیمارستان رو به وخامت گذاشت و به مدت سه روز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

جانسون پس از بهتر شدن حالش از مراقبت‌های ویژه خارج شده اما همچنان تحت مراقبت کادر درمانی بیمارستان «سنت توماس» قرار گرفت. دومینیک راب، وزیر امور خارجه انگلیس در دوران نبود جانسون رسیدگی به امور دولت را بر عهده داشت.

تشکر جانسون در بیانیه سخنگوی داونینگ استریت

اوایل هفته جاری «پریتی پتل»، معاون وزیر کشور در امور داخلی گفت جانسون برای بهبودی کامل و بازگشت به دولت نیاز به زمان دارد.سخنگوی دولت انگلیس نیز اعلام کرد حال جانسون بسیار بهتر شده است. او اکنون در بیمارستان وقت خود را با تماشای فیلم و حل جدول سودوکو می‌گذراند.

سخنگوی داونینگ استریت پس ارز بستری شدن جانسون به عنوان اقدام احتیاطی در در بیانیه‌ای گفت: «این یک اقدام احتیاطی است، چراکه نخست وزیر ۱۰ روز پس از مثبت شدن تست کرونایش، همچنان علایم بیماری را دارد». در این بیانیه همچنین نخست وزیر از کادر درمانی بریتانیا به‌خاطر تمام تلاش‌های باورنکردنی‌اشان تشکر می‌کند و از مردم می‌خواهد که به توصیه‌های دولت برای ماندن در خانه، محافظت از کادر درمانی و نجات جانشان گوش کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 20 =


اخبار

سینما و هنر

جهان