اپلیکیشن ویز – قابلیت های جدید اپلیکیشن مسیریابی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۷
اپلیکیشن ویز - قابلیت های جدید اپلیکیشن مسیریابی

قابلیت های جدید اپلیکیشن مسیریابی

اپلیکیشن ویز قرار است به قابلیت های بیشتری مجهز شود. ویز به تازگی خبر داده است که قرار است با آمازون موزیک در پروژه‌ی پخش موسیقی در پلتفرمش همکاری داشته باشد. نتیجه این همکاری اضافه شدن قابلیت پخش موسیقی‌های آمازون موزیک در اپلیکیشن ویز است. در به روز رسانی جدید این اپلیکیشن براساس تاریخچه‌ی سفر به کاربران جزئیات سفر را ارائه می‌دهد. از دیگر امکانات جدید در این به روزرسانی می توان به بهبود‌ پیش‌بینی زمان رسیدن تاکسی، راهنمای خطوط،  اعلان‌های ترافیک و افزودن زبان‌های بیشتر به گوگل اسیستنت اشاره کرد.

اپلیکیشن ویز - قابلیت های جدید اپلیکیشن مسیریابی

اپلیکیشن ویز – قابلیت های جدید اپلیکیشن مسیریابی

به روزرسانی اپلیکیشن ویز

از مهم ترین قابلیت های جدید این نرم افزار ارائه پیشنهاد سفر است. این قابلیت در ماه های آینده به ویز اضافه خواهد شد. این پیشنهاد با توجه به بررسی تاریخچه‌ی الگوی سفر و مقصد کاربر ارائه می گردد. در این قابلیت پیش‌نمایشی از مسیر و جزئیاتی از مدت زمان سفر و پیش‌بینی ترافیک‌ در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

از ماه آینده اعلان های ترافیک هم به ویز اضافه می شود. راهنمای خطوط هم با نشان‌دادن خطوط به کاربر کمک می‌کند تا برای مثال در مسیر مستقیم یا خروج از اتوبان در مسیر و خطوط درست رانندگی کند. این ویژگی پیش از این در اپل مپس و گوگل مپس موجود بود و قابلیتی بسیار کاربردی است.

محاسبه‌ی زمان رسیدن تاکسی در مکان‌های خلوت نیز به‌روزرسانی شده است. ویز اعلام کرده با دورکاری کارمندان، تعداد ماشین‌ها کمتر شده و پیش‌بینی تغییر جریان ترافیک را سخت تر می‌کند؛ اما در به‌روزرسانی جدید کاهش ترافیک به‌طور دقیق‌تر محاسبه خواهد شد.

امکان ذخیره‌ی برنامه‌ی سفر از لایو مپ وب نیز به این اپلیکیشن افزوده می شود.

پشتیبانی از زبان های بیشتر

به روزرسانی جدید از زبان‌های فرانسه، اسپانیایی و پرتغالی نیز پشتیبانی می کند. با این نسخه جدید رانندگان و مسافران پیشنهادهای رزرو فوری و تأیید خودکار را در سرویس Carpool دریافت خواهند کرد. همچنین، رانندگان با استفاده از این قابلیت از زمان شروع رانندگی درخواست سفر دریافت می‌کنند تا بتوانند مسافران بیشتری در مسیر سوار کنند.

ویز بیش از ۱۴۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که درمجموع بیش از ۳۶ میلیارد کیلومتر مسافت را طی می کنند.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان