اپل واچ – عرضه جدیدترین و ارزان ترین مدل اپل واچ

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۳
عرضه جدیدترین و ارزان ترین مدل اپل واچ

مدل جدید ساعت هوشمند

ساعت هوشمند جدید شرکت اپل با نام  اپل واچ SE قرار است روز ۱۵ سپتامبر (۲۵ سپتامبر) به صورت رسمی رونمایی گردد. این ساعت همراه با اپل واچ سری ۶ رونمایی خواهد شد که گفته می شود قیمتی بسیار مقرون به صرفه داشت.

جان پروسر که هرازگاهی در فضای مجازی افشاگری هایی انجام می دهد این بار نیز مشخصاتی از ساعت جدید اپل فاش کرده است. پروسر پیش از این درباره زمان رونمایی اپل واچ سری ۶ در فضای مجازی اطلاعت اشتباهی منتشر کرده بود؛ اما باز هم دست از افشاگری هایش نکشیده است.

عرضه جدیدترین و ارزان ترین مدل اپل واچ

عرضه جدیدترین و ارزان ترین مدل اپل واچ

جدیدترین مدل های اپل واچ

مدل SE صفحه نمایش ۴۰ میلی‌متری دارد و در دو مدل GPS و سلولی به بازار عرضه خواهد شد. این ساعت هوشمند مجهز به تراشه‌ی M9 است و صفحه نمایش همیشه روشن نخواهد داشت.

مدل دیگری که گفته می شود از آن رونمایی می گردد، اپل واچ پرو نام دارد. این محصول صفحه نمایشی ۴۲ میلی‌متری دارد البته برخی خبر از صفحه نمایشی ۴۴ میلی متری برای این مدل ساعت می دهند.

هنوز نام های این محصولات هم به طور دقیق مشخص نشده است. بنابراین ممکن است در زمان رونمایی این محصولات با اسامی دیگری معرفی گردند. اتفاقی که بارها پیش از این نیز رخ داده است. محصولات تا پیش از عرضه نامی مستعار دارند و هنگام رونمایی نامی جدید و تجاری برای آنها انتخاب می شود.

قیمتی مقرون به صرفه

گزارش شده مدل SE حالت تنظیم برای کودکان هم خواهد داشت. بنابراین می توانید دسترسی به برخی امکانات را محدود کنید تا از دسترس کودکتان دور بماند.

اگر این اطلاعات درست باشد به همراه این ساعت های هوشمند، آیپد ایر ۴ و مدل‌های جدید سری آیفون ۱۲ نیز رونمایی خواهند شد. البته بسیاری از کارشناسان خبر رونمایی آیفون های جدید را در ۲۵ شهریور رد کرده اند. به هر حال باید تا این تاریخ صبر کنیم و ببینیم محصولات جدیدی که اپل قصد معرفی و عرضه آنها را دارد کدام محصولات هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان