اینستاگرام و تیک تاک – رقابت با تیک تاک به سبک اینستاگرام

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۸

عرضه یک رقیب

اپلیکیشن های اینستاگرام و تیک تاک تبدیل به رقبای یکدیگر شده اند. اینستاگرام اعلام کرده است به زودی قصد دارد رقیبی برای تیک تاک در اختیار کاربران قرار دهد. به نظر می رسد قرار است قابلیتی شبیه به آنچه در برنامه پرطرفدار این روزها است، به اینستاگرام افزوده شود. از آنجا که کاخ سفید هم به دنبال فیلتر کردن تیک تاک است، این قابلیت می تواند کاربران در آمریکا و بیش از ۵۰ کشور دیگر که در آنها عرضه می شود، نظر کاربران را جلب نماید.

اینستاگرام و تیک تاک - رقابت با تیک تاک به سبک اینستاگرام

رقابت با تیک تاک به سبک اینستاگرام

Reels ابزار رقابت اینستاگرام و تیک تاک

قابلیت جدید اینستاگرام Reels نام دارد. کاربران می توانند با استفاده از آن ویدیوهای کوتاه ۱۵ ثانیه ای ضبط و منتشر کنند. افکت‌های مختلف موجود در Reels به کاربر این امکان را می دهد که از فایل های صوتی در کلیپ های دیگران بهره ببرد و ویدویوی خود را بسازد. این قابلیت در حال حاضر در برزیل و هند در دسترس قرار گرفته است و به زودی در مناطق دیگری نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

اینستاگرام تا کنون از بسیاری از ویژگی های سایر برنامه ها الهام گرفته و به امکانات و قابلیت های خود افزوده است. در واقع این کاری است که از مادر خود فیسبوک آموخته است. به عنوان مثال می توان از قابلیت استوری نام برد که برگرفته از اسنپ چت بود. در مورد قابلیت جدید هم همینطور است. اگر با تیک کار کرده باشید استفاده از Reels برایتان بسیار ساده خواهد بود.

فیلترینگ در آمریکا

در هفته های گذشته مایک پومپئو از احتمال مسدود شدن تیک تاک در آمریکا خبر داده بود. حالا دوباره این موضوع مطرح شده است. روز گذشته یکی از مقامات کاخ سفید اعلام کرد که آنها در حال انجام اقداماتی برای فیلتر و مسدود نمودن این برنامه در ایالات متحده هستند. با چنین اوضاعی افزوده شدن امکانی بسیار شبیه به این اپلیکیشن می تواند اینستاگرام را موفق تر کند. البته هنوز باید منتظر واکنش کاربران بمانیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان