بازگشت شهاب حسینی – بازگشت شهاب حسینی به اجرا در تلویزیون

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۰۷
بازگشت شهاب حسینی - بازگشت شهاب حسینی به اجرا در تلویزیون

مجری قدیمی دوباره به حرفه اش باز می گردد

بیش از ۱۲ سال از آخرین باری که شهاب حسینی را در قامت مجری گری دیده ایم گذشته است. حالا بازگشت شهاب حسینی به حیطه اجرا آن هم در تلویزیون برای طرفداران این بازیگر بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود. این تازه ترین فعالیت این بازیگر مطرح کشورمان پس از بازگشت به کشور خواهد بود.

بازگشت شهاب حسینی - بازگشت شهاب حسینی به اجرا در تلویزیون

بازگشت شهاب حسینی – بازگشت شهاب حسینی به اجرا در تلویزیون

برنامه همرفیق

برنامه ای که حسینی در آن اجرا خواهد داشت، همرفیق نام دارد. گفته می شود این برنامه در فضایی متفاوت ساخته خواهد شد. تیم سازنده همرفیق نیز تماما از چهره های حرفه ای تلویزیون و سینمای کشور هستند. هنوز اطلاعات و جزئیات بیشتری از این برنامه و زمان و نحوه پخش آن منتشر نشده است. بنابراین باید منتظر بمانیم تا تیم ساخت این برنامه، اطلاعات بیشتری از آن را در اختیار رسانه ها قرار دهند.

بازگشت شهاب حسینی به تلویزیون

در سال های گذشته حسینی را در نقش های مختلف سینمایی دیده ایم. او این سال ها را با درخشش پشت سر گذاشته است. مدتی هم هست با انیمیشن محبوب شکرستان حسینی به تلویزیون بازگشته است. پس از  زنده‌یاد مرتضی احمدی، راویگری این مجموعه به حسنی رسید. او در مصاحبه ای هم اعلام کرد از این کار بسیار لذت می برد و نمی تواند شکرستان را کنار بگذارد.

حسینی که در حال حاضر از سرشناس ترین بازیگران سینمای کشور است؛ فعالیت هنریش را از تلویزیون و با اجرا در برنامه اکسیژن شروع کرد. او بعدها با حضور در مجموعه های پر بیننده ای مثل پس از باران تبدیل به چهره جوان و محبوب آن سال ها در تلویزیون شد. سپس با خضور در سینما هنرش را بیش از پیش به رخ همه کشید و هر روز بیشتر پیشرفت کرد و جلو رفت. حالا خبر حضور دوباره او به عنوان مجری یک برنامه تلویزیونی بسیاری از مخاطبان را به شوق آورده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان