بازگشت عادل – عادل فردوسی پور پروانه ساخت برنامه جدیدش را گرفت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۹
بازگشت عادل - عادل فردوسی پور پروانه ساخت برنامه جدیدش را گرفت

پروانه ساخت برنامه جدید

وزارت ارشاد مجوز و پروانه ساخت برنامه جدید عادل فردوسی پور را صادر کرد تا بازگشت عادل با برنامه ۹۹ به زودی امکان پذیر گردد. این برنامه قرار است در ۱۵ قسمت و در ژانر مستند ورزشی تهیه شود. نویسندگی و کارگردانی آن نیز به عهده فردوسی پور خواهد بود. پیش از این بسیاری از خبرگزاری ها نام این برنامه را نود نو ذکر کرده بودند اما نام صحیح این برنامه طبق پروانه صادر شده ۹۹ است.

بازگشت عادل - عادل فردوسی پور پروانه ساخت برنامه جدیدش را گرفت

بازگشت عادل – عادل فردوسی پور پروانه ساخت برنامه جدیدش را گرفت

بازگشت عادل با ۹۹

این برنامه برای توزیع در شبکه نمایش خانگی تهیه خواهد شد و گفته می شود قرار است از اواخر مهر ماه هم به صورت زنده از سامانه‌ های وی‌او‌دی پخش شود. البته برخی خبرها هم حاکی از این است که فردوسی پور برای دریافت مجوز ساترا (برای دریافت اجازه پخش زنده) هم درخواست مجوز کرده است.

چند سالی است عادل را در قاب تلویزیون نداریم و پربیننده ترین برنامه تلویزیونی هم که تهیه کنندگی و اجرایش با خود او بود، به تعطیلی کشانده شد. عادل ممنوع التصویر شد و علاقمندان به فوتبال در حسرت برنامه نود سوختند. اما حالا او تصمیم گرفته تا با برنامه ۹۹ به خانه های مردم بازگردد. این برنامه قرار است با شروع لیگ برتر در فصل جدید ( ۹۹-۱۴۰۰) روی شبکه های اینترنتی پخش شود.

شباهت با ۹۰

گفته شده برنامه جدید شباهت های زیادی با ۹۰ خواهد داشت. هواداران این برنامه با سابقه هم بی صبرانه منتظرند تا دوباره لیگ را با عادل فردوسی پور دنبال کنند. جالب ترین نکته پخش این برنامه در دوشنبه شب هاست. دقیقا زمان پخش برنامه ۹۰ که در حال حاضر برنامه فوتبال برتر با اجرای محمد حسین میثاقی جایگزین آن شده است. حالا هر دوشنبه میثاقی باید با استاد خود بر سر جذب مخاطب مبارزه نماید. میثاقی و فوتبال برتر که در جذب مخاطب چندان موفق نبوده اند، اما باید دید نود و نه می تواند موفقیت های فردوسی پور در تلویزیون را تکرار نماید یا خیر.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 24 =


اخبار

سینما و هنر

جهان