بازیکنان آزاد – بهترین انتقال بازیکنان آزاد در یک دهه گذشته

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۴
بازیکنان آزاد - بهترین انتقال بازیکنان آزاد در یک دهه گذشته

بازیکنان آزاد

در طی یک دهه گذشته بازیکنان آزادی که البته ستارگان تیمهایشان بوده اند کم نبوده اند.انتقال های بارزشی که برای آنها باشگاه مقصد هیچ پولی به باشگاه قبلی بازیکن نپرداخته است.این بازیکنان بزرگ که با پایان قراردادشان آزاد به ترک تیم شده بودند با انتقال هایی پرسود راهی باشگاه جدید شدند تا در آسمان جدیدی بدرخشند.

ابراهیموویچ

زلاتان ایبراهیموویچ سال ۲۰۲۰ را با انتقالی آزاد شروع کرد.او که با پایان قراردادش از لس‌آنجلس گلکسی جدا شده بود بار دیگر به میلان بازگشت تا خاطرات خوش گذشته را تکرار کند.اینکه او حالا در ۳۸ سالگی همان درخشش سابق را خواهد داشت یا نه پرسشی است که در مستطیل سبز به آن پاسخ داده خواهد شد.

بازیکنان آزاد - بهترین انتقال بازیکنان آزاد در یک دهه گذشته

بازیکنان آزاد – بهترین انتقال بازیکنان آزاد در یک دهه گذشته

میروسلاو کلوزه

بعد از پایان فصل فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۰ قرارداد کلوزه با بایرن مونیخ هم به پایان رسید.او به عنولن بازیکن آزاد راهی لاتزیو شد.کلوزه در ۳۳ سالگی دوران بسیار خوبی را در ایتالیا سپری کرد.

سامی خدیرا

سال ۲۰۱۵ و پس از افت در رئال مادرید خدیرا مادرید را به مقصد ایتالیا ترک کرد تا به یوونتوس بپیوندد. در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ درخشش بسیار خوبی در این تیم داشت.حالا اگرچه با مصدومیت کمتر به زمین بازی می رود ولی با هر بار حضور توانایی خود را به رخ می کشد.

رائول

در سال۲۰۱۰ با پایان قراردادش با رئال مادرید به شالکه رفت تا این عمل او پایانی باشد بر۱۶ جام قهرمانی و روزهای طلایی در رئال.در بوندس لیگا چنان درخششی داشت که باشگاه شالکه برای مدتی شماره ۷ را بایگانی کرد.

دنی آلوس

تابستان ۲۰۱۶ بود که باشگاه بارسلونا او را به عنوان بازیکن آزاد معرفی کرد هرچند هنوز یکسال از قرارداد او باقی مانده بود.پس از او بارسلونا هرگز نتوانست جایگزین مناسبی برایش پیدا کند.جالب تر آنکه اشتباع بارسلونا را میلان هم تکرار کرد و این برزیلی را به عنوان بازیکن آزاد به پاریس فروخت تا آلوس در پاریس اند ژرمن هم بدرخشد.

روبرت لواندوفسکی

در سال ۲۰۱۳ لواندوفسکی دورتموند را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد.بابت جدایی این ستاره هیچ مبلغی به دورتموند پرداخت نشد.او در بایرن مدام پیشرفت کرد.علاوه بر کسب ۵ قهرمانی با مونیخی ها ۴ بار هم آقای‌گل بوندس‌لیگا شد.او سومین گلزن تاریخ بوندس لیگا هم هست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان