باغ گیلاس – بازگشت مهران مدیری به تلوزیون با سریال باغ گیلاس

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۹-۰۲

سریال باغ گیلاس روی آنتن شبکه آی فیلم

باغ گیلاس سریالی تلوزیونی ساخته ی مجید بهشتی است که از تاریخ هفتم آذر روی آنتن شبکه ی آی فیلم خواهد رفت. این مجموعه ی تلوزیونی در سال ۱۳۷۲ ساخته شده بود و در سال ۱۳۷۳ از شبکه ی یک سیما بر روی آنتن رفته بود. هم اکنون از هفتم آذر مجددا و این بار از شبکه ی آی فیلم پخش خواهد شد. مهران مدیری در واقع بااین سریال تلوزیونی قرار است به تلوزیون برگردد.

عوامل مجموعه تلوزیونی باغ گیلاس

مهران مدیری، عبدالرضا اکبری، نیکو خردمند، فریبا متخصص، سودابه مرادیان، جمشید مشایخی، فخری خوروش، اسماعیل داورفر، دانیال حکیمی، محبوبه مقبلی، پوراندخت مهیمن، بیوک میرزایی، مهری ودادیان، جلیل فرجاد، محمدسادات ابهری و… از بازیگران این مجموعه هستند.

داستان باغ گیلاس

داستان سریال باغ گیلاس درباره ی دو برادر به نام‌های محسن و امیر است که وارثِ باغ پدرشان حاج‌ نایب هستند. اختلاف سلیقۀ ی آنها بر سر چگونگی استفاده از این باغ، آن ها را رودرروی یکدیگر قرار می‌ دهد. مادر و خواهر و برخی دوستان خانوادگی نیز وارد ماجرا می ‌شوند. امیر که استاد دانشگاه است، مصمم به حفظ میراث سبز پدر است و محسن، در این فکر است تا با قطع درختان، در آنجا به ساختمان‌ سازی بپردازد. امیر به گمان اینکه اگر محسن ازدواج کند، سربه ‌راه خواهد شد؛ زمینهٔ ی ازدواج او را با دختر دایی‌ اش مریم  فراهم می‌کند اما…

کاراکترهای این سریال

«محسن» با بازی مهران مدیری، «امیر» با بازی عبدالرضا اکبری، نیکوخردمند ایفاگر نقش «مادر»، فریبا متخصص بازیگر نقش “خواهر” هستند. همچنین جمشید مشایخی در نقش آقای الیاسی، فخری خوروش در نقش مرحمت، اسماعیل داورفر در نقش آقای مظفری، نیکو خردمند در نقش همسر حاج‌نایب، مهران مدیری در نقش محسن، دانیال حکیمی در نقش محمود، عبدالرضا اکبری در نقش امیر، محبوبه مقبلی در نقش عالیه، پوراندخت مهیمن در نقش شهلا، بیوک میرزایی در نقش قدیر، مهری ودادیان در نقش مادر قدیر، جلیل فرجاد در نقش عزیز، فریبا متخصص در نقش فریده، محمد سادات ابهری در نقش دکتر مهدوی و سودابه مرادیان در نقش مریم در این مجموعه نقش‌ آفرینی کرده ‌اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان