باچان ها – زیباترین زن جهان و خانواده اش در دام کرونا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۲

آمیتاب باچان افسانه ای به کرونا مبتلا شد

بازیگر بزرگ سینمای هند و جهان آمیتاب باچان شب گذشته در پستی اعلام کرد به کرونا مبتلا شده است و باچان ها همگی تست کرونا داده اند. آمیتاب بزرگ اعلام کرد تست کووید ۱۹ او مثبت شده و به بیمارستان منتقل شده است. او همچنین از تمام افرادی که در روزهای گذشته با او برخورد داشته اند درخواست کرد که تست کرونا بدهند.

باچان ها - زیباترین زن جهان و خانواده اش در دام کرونا

باچان ها – زیباترین زن جهان و خانواده اش در دام کرونا

ویروس کرونا در خانه باچان ها

پس از مثبت شدن تست اسطوره بازیگری هند باچان بزرگ، از تمام اعضای خانواده او نیز تست گرفته شد. نتایج این تست ها امروز مشخص شده است. بر طبق این نتایج پسر و عروس آمیتاب یعنی آبیشک باچان و آیشواریا رای نیز به این بیماری گرفتار شده اند. همچنین دختر این زوج نیز به کووید ۱۹ مبتلا شده است. از تمام کارکنان منزل این خانواده نیز تست گرفته شده است.
چیزی که باعث نگرانی مردم هندوستان و سینما دوستان شده است، سن بالای آقای باچان است. او در سن ۷۷ سالگی است و سن بالا از موارد حطرناک بیماران این ویروس موزی است. همچنین درگیر شدن آیشواریا که در هندوستان محبوبیت بالایی دارد نیز مردم را نگران کرده است.

آمیتاب بزرگ

باچان بزرگ را به عنوان اسطوه بازیگری می شناسند. او علاوه بر سینمای کشور هندوستان در هالیوود نیز فعالیت نموده و فیلم های موفقی هم داشته است. تعداد آثار هنری که او در آنها به ایفای نقش پرداخته نزدیک به ۲۰۰ اثر است. در کارنامه این هنرمند بزرگ جوایز متعددی نیز می درخشد.

حالا که خانواده این بازیگر بزرگ درگیر کرونا شده اند مردم سینما دوست هندوستان بسیار دچار نگرانی شده اند. این خانواده طی ماه های گذشته که کرونا همه گیر شده است، کمپین های متعددی برای مقابله و مبارزه با این بیماری تشکیل داده اند.
تنها خبر خوب از این خانواده تا کنون نتیجه منفی تست کرونای جایا باچان همسر اسطوره بالیوود است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان