با جویدن آدامس خود را لاغر کنید – راهی دیگر برای رسیدن به تناسب اندام

  • توسط حسینی رضایی
  • ۱۳۹۸-۰۷-۱۶

با جویدن آدامس لاغر شوید

جویدن آدامس به دلایل مختلف می تواند باعث کاهش وزن و لاغری گردد. اما بحث در مورد اینکه آیا جویدن آدامس یک روش و استراتژی برای کاهش وزن قانونی است ، بیشتر از یک پاسخ کوتاه در حد بله یا خیر به طول می‌انجامد. داده های مختصری در مورد اینکه آیا آدامس می تواند باعث کاهش وزن شود، وجود دارد. شواهدی مبنی بر اینکه جویدن آدامس باعث کاهش وزن می‌شود وجود دارد.آدامس ممکن است با کاهش هوس های غذایی به افزایش سوخت انرژی و کاهش سطح استرس به کاهش وزن کمک کند. آدامس کمک می‌کند تا رفتار انسان‌ها در مواجهه با غذا و خوردن‌های بی‌فکر اصلاح شود. در واقع اگر شما با خوردن های بی دلیل مبارزه کنید ، کمک بسیاری به کاهش وزن خود کرده‌اید.

 

آدامس راهی برای پرخوری های عصبی

آدامس ممکن است برای کسی که دائماً نیاز به میان وعده دارد نیز مفید و سودمند باشد.  یا افرادی که مکرراً درگیر پرخوری های عصبی هستند و یا در زمان شادی و هیچان میل بیشتری به غذا خوردن پیدا می کنند آدامس می تواند یک خوراکی مفید باشد.  به طور بالقوه  آدامس می‌تواند میل به شیرینی‌ ها را کاهش دهد. برای افرادی که در هنگام استرس تمایل به غذا خوردن  دارند ، جویدن یک قطعه آدامس می‌تواند راه حل خوب و بدون کالری ارائه دهد.

 

آدامس های نعنایی

اگر به دنبال این هستید که قبل و بین غذا خوردن و یا بعد از غذا آدامس بجوید بهتر است آدامس نعنایی را امتحان کنید. آدامس‌های دارای طعم نعنا دارای خواص بیشتری برای تمیز کردن دهان هستند و می‌توانند جلوی اشتها را بگیرند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان