برد استقلال مقابل تراکتورسازی – حال باید دید استراماچونی می تواند با این برد تیم را برگرداند

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۰۸-۱۱
  • ۷۳ بازدید

برد استقلال مقابل تراکتورسازی

برد استقلال مقابل تراکتورسازی در تبریز یکی از مهمترین و جذابترین بازی های تا به امروز فصل را رقم زد. در این دیدار که از مسابقات هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران بود تیم استقلال توانست با نتیجه ۴-۲ تیم تراکتور سازی تبریز را شکست داده و امیدها به این تیم بازگردد.

برد استقلال مقابل تراکتورسازی در حالی رقم خورد که تا قبل از این بازی عملکرد ضعیف این تیم سبب شده بود تا تیم محبوب پایتخت در قعر جدول رده بندی لیگ قرار گیرد.

در این دیدار تیم تراکتورسازی تبریز ابتدا با گل آزادی پیش افتاد ولی دیری نپایید که دیباته در دقیقه چهلم بازی با شوتی دیدنی نتیجه را به تساوی کشاند. در ادامه این مهاجم سیه چرده با هتریک خود توانست استقلال را پیش اندازد.

دیباته در دقایق ۶۵ و ۶۹ دو گل ارزشمند خود را به ثمر رساند که سبب شد تا استقلالی ها ادامه بازی را به دست گیرند. ده دقیقه بعد انصاری با زدن گل برای تیم تراکتور سبب شد تا بازی به اوج حساسیت برسد.

در ادامه بازی کریمی با زدن گل برای تیم استقلال آب پاکی را به دستان تراکتوری ها ریخت تا تیم استقلال بتواند پنجمین برد متوالی خود را به دست آورد.

خوشحالی پس از برد بازیکنان استقلال

خوشحالی پس از برد بازیکنان استقلال

حواشی برد استقلال مقابل تراکتورسازی

از مهمترین حواشی این مسابقه انضباط تماشاگران و همچنین تشویق تیم تراکتورسازی توسط هوادارانش با وجود شکست بود که صحنه های زیبایی را در ورزشگاه یادگار امام خلق کرد.

امیرآبادی از بازیکنان سابق استقلال ضمن تبریک این برد عامل اصلی این برد را تحلیل درست استراماچونی از تیم تراکتورسازی دانست.

مالک باشگاه تراکتورسازی نیز طی اطلاعیه ای گفت که تلخی شکست مقابل استقلال با عملکرد هواداران به شیرینی فرهنگ و شعور از بین رفت.

حال استقلال با شش برد متوالی امیدهای از دست رفته خود برای کسب عنوان قهرمانی را بار دیگر زنده کرد و امید است این تیم با اصالت پایتخت بتواند به روزهای اوج خود بازگردد.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان