بنیامین نتانیاهو – ارتش رژیم صهیونیستی آمادگی مقابله با تهدیدات را دارد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۵

به ایران اجازه حضور نظامی در مرزهای فلسطین اشغالی را  نمی دهیم!

بنیامین نتانیاهو ، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه هفتگی کابینه مدعی شد ارتش این رژیم آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی را دارد و هیچگونه ضعفی ندارد. وی در جلسه کابینه تهدید کرد اسرائیل به ایران اجازه حضور نظامی در مرزهای فلسطین اشغالی را نخواهد داد. بنیامین نتانیاهو چندی پیش هم مدعی شد در روزهای جاری نیز به برخورد با ایران ادامه داده‌ایم که جزییات آن بهتر است ناگفته بماند. وی در سخنرانی خود تاکید کرد  نمی‌توان امنیت رژیم را تضعیف کرد و امنیت شهروندان اسرائیلی را به خطر انداخت. همچنین گفت نمی‌توانیم اجازه دهیم نیروهایمان متحمل ضربه شوند.

ارزیابی وضعیت منطقه

بنیامین نتانیاهو – ارتش رژیم صهیونیستی آمادگی مقابله با تهدیدات را دارد

نتانیاهو در جلسه کابینه از آمادگی ارتش رژیم صهیونیستی در مقابله با تهدات سخن به میان آورد و گفت در کنار وزیر جنگ و رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در حال ارزیابی وضعیت منطقه است. پیش از این بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در دیدار با مارک میلی رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا در فلسطین اشغالی، بر لزوم فشار بر ایران تأکید کرده بود.

سفر میلی در شرایطی انجام شده که رژیم صهیونیستی پس از شهادت یکی از رزمنده‌های حزب‌الله لبنان در دمشق در شرایط آماده‌باش قرار گرفته است. در گزارش آی۲۴ اشاره شده که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز با مارک میلی از طریق ویدیو کنفرانس در ارتباط با ایران و چالش‌های امنیتی منطقه گفت‌و‌گو کرده است.

شهادت مجاهد حزب الله لبنان در حمله اسرائیل

شهادت علی کامل محسن ، مجاهد حزب الله لبنان  در حمله اسرائیل باعث ایجاد تنش در مرزهای شمالی سرزمین‌های اشغالی شده است. از نظرر کارشناسان صهیونیستی در موارد گذشته هنگامی که حزب الله تهدیداتی را ضد اسرائیل مطرح کرده، به این تهدیدات عمل کرده است، مانند حادثه ای که در حمله موشک‌های ضد زره به سمت شهرک صهیونیست نشین آویویم ایجاد شد. سازمان ملل پیامی از اسرائیل برای حزب‌الله درباره شهادت  رزمنده حزب‌الله که در تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق در سوریه به شهادت رسید٬ ارسال کرد. رژیم صهیونیستی به حزب الله درباره آنچه هشدار درباره عواقب اقدام نظامی انتقام‌جویانه تلقی می‌کند، اطلاع داده است. اخیراً نیز رزمایش گسترده‌ای که قرار بود در مرزهای شمالی و بخش غربی فرماندهی شمالی برگزار شود نیز لغو شده است که در نتیجه نگرانی رژیم صهیونیستی از واکنش احتمالی حزب الله به شهادت مجاهد این حزب است.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 + 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان