بهرام رادان – این بار در نقش ناصرالدین شاه در سریال جیران ساخته حسن فتحی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۰۷

بهرام رادان در سریال جیران

بهرام رادان این بار در نقش ناصرالدین شاه در سریال «جیران» ساخته حسن فتحی که از شبکه نمایش خانگی پخش می شود بازی خواهد کرد. این سریال روایت گر عشق ناصرالدین شاه به یکی از زنان حرمسرایش به نام «جیران» است. جیران سوگلی دربار ناصرالدین شاه بوده و با دیگر زنان حرمسرا متفاوت بوده است . جیران ویژگی های متفاوتی داشته است . مثلا مانند مردان به شکار و اسب سواری علاقه مند است و در حین اسب سواری لباسی مردانه به تن می کند. گویا نقش جیران را پریناز ایزدیار بازی می کند. بابک حمیدیان نیز نقش ملیجک دربار ناصرالدین شاه قاجار را ایفا می کند. سریال جیران پس از سریال شهرزاد، دومین ساخته حسن فتحی است که از شبکه نمایش خانگی پخش می گردد. بیشتر شخصیت های داستان این سریال حقیقی هستند. به طور مثال شخصیت جیران در آن دوره در دربار حضور داشته است.

خوش بینی نویسنده «جیران» نسبت به این سریال

احسان جوانمرد نویسنده داستان «جیران» درباره این سریال گفت: « من به سریال «جیران» بسیار خوشبین هستم. باعث افتخار است که با کارگردان چیره‌دستی مثل حسن فتحی کار می‌کنم. غیر از بحث کارگردانی، حسن فتحی یک درام‌نویس زبردست و برجسته است که اگر نخواهیم لقب بهترین راوی تاریخ ایران را به او بدهیم می‌توانیم به عنوان یکی از بهترین قصه‌گویان و راویان تاریخ سینما و تلویزیون از او یاد کنیم. یقین دارم که در طول این همکاری اتفاقات خوبی می‌افتد و آرزو می‌کنم در کنار اساتیدی مثل اسماعیل عفیفه و حسن فتحی که هر کدام کوله‌باری از تجربیات موفق گذشته را با خود حمل می‌کنند بتوانیم با صداقت تمام قصه‌ای جذاب را در بستر تاریخ این دوره روایت کنیم.».

قبلی «
بعدی »

1 دیدگاه

  1. حیفه بهرام رادان.حس میکنم با این سریال عاشقونه قراره تمام کشور به باد دهی ها و حرمسرا راه انداختن ها و کشتن امیر کبیر به فراموشی سپرده بشه و از ناصرالدین شاه تصویر یه عاشق(نه هوس باز) تو ذهنامون شکل بگیره☹به نظرم سوژه ای عاشقانه بهتری هم تو تاریخ ما وجود داشت …خسرو وشیرین…لیلی و مجنون…سودابه و سیاوش…و…البته شاید قصه اونقدری خوب باشه و خوب کار شده باشه که حتی من هم نسبت بهش نظرم تغییر کنه ولی خب اخه ناصرالدین وعشق؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان