بهنوش بختیاری – تعقیب وی توسط قانون به دلیل تبلیغ داروی ضد کرونا!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۰۷

ماجرای بهنوش بختیاری و تعقیب وی توسط قانون

بهنوش بختیاری بازیگر زن کشورمان اخیرا طبق اعلام سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی چندی پیش به دلیل تبلیغ شربت پیشگیری از ویروس کرونا در فضای مجازی تحت پیگیری و تعقیب قانون قرار گرفت. این پیگرد قانونی به دستور دادستانی انجام گرفته است. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ضمن اشاره به این ویدیوی منتشر شده از بهنوش بختیاری از مردم خواست که به این تبلیغات سلبریتی ها که با دریافت مبالغ هنگفت انجام می پذیرد توجه و اعتماد نکنند.

پیگرد قانون

توضیحات بهنوش بختیاری در رابطه با حواشی اخیرش

بختیاری جهت توضیح حواشی اخیر پستی را در صفحه خود منتشر کرده و مردم ایران را خطاب قرار داده و گفته است: «مردم عزیز ایران با توجه به انتشار پستی از بنده در فضای مجازی لازم به توضیح می دانم در ویدیوی منتشر شده از طرف بنده، منظور من درمان کرونا نبود بلکه منظورم با توجه به توصیه همه کارشناسان به عنوان یک راه مقابله با این بیماری تقویت سیستم ایمنی بدن، کبد چرب و ریه ها با استفاده از محصولات خوب گیاهی بود. متاسفانه با سوء برداشت از جمله من یک هجمه وسیع علیه من و یک شرکت تولیدی معتبر راه انداخته شده که من بیشتر از خودم برای اون شرکت ماراحتم. که چرا سعی در تخریبش دارند. ذاتا این شرکت هیچ گونه ادعایی در خصوص درمان کرونا نداشته و ندارد.».

«از سازمان تعزیرات شکایت می کنم»

بهنوش بختیاری در ادامه نوشت: «از سازمان تعزیرات شکایت می کنم که بدون رعایت قوانین حرفه ای، عرفی، اخلاقی، انسانی، دینی، یکباره بدون در جریان گذاشتن خود شخص، بدون فرستادن حتی یک نامه که خارج از قانون و عرف هست خبر بی پایه و اساسی را تیتر رسانه ها می کنند. واقعا متاسفم که بازی با حیثیت مردم چقدر راحت شده…. اونم از طرف مقامات دولتی. خجالت آوره که بدون دیدن یکبار ویدیو قضاوت و حکم صادر می کنند.

حل شدن مسئله تبلیغ داروی ضدکرونای بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در آخرین متنی که منتشر کرده خبر از حل شدن این مشکل داده و گفته است: «خدارو شکر… بخیر گذشت. خدا همیشه جای حق است و تمام. شب عیدی به یکدیگر اتهام بی مورد نزنیم. خودشون هیچ کاری نکردن. با دیوارهای کوتاهی مثل ما … آدمای بی آزاری مثل ما … طبق معمول… طبق معمول… میخوان حواس مردم رو پرت کنن… الان ما گناهکار، و دولت و مسئولین با این اشتباهات فاحش، معصوم و پاک… خدایا پناه بر خودت. کی از شر انرژی منفی بعضی مسئولین خلاص بشیم خدا میدونه. موضوع را با دادستانی مطرح کردیم و شکر خدا مورد خاصی نیست».

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 + 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان