بهنوش بختیاری – من هرگز دنبال حاشیه نبودم!

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۰۹

بهنوش بختیاری در سریال میانبر

بهنوش بختیاری بعداز مدت ها دوری از سینما و تلویزیون در ایام قرنطینه خانگی در سریال «میانبر» بار دیگر هنر بازیگری  و طنز خود را نشان داد. بهنوش بختیاری درباره عدم حضور خود در تلویزیون در این چند سال بیان کرد: «من این سال ها سخت گیری خود را بیشتر کرده ام چون دوست داشتم نقش های متفاوت تری را تجربه کنم در تلویزیون هم پیشنهادهایی داشتم اما فکر کردم نقش ها چیزی ندارد».

بختیاری در خصوص بازیگری خود در سریال  میانبر گفت: «من این سریال را کاملا دلی بازی کردم چون فکر کردم در شرایط کرونا که مردم دلشان گرفته و حالشان بد است خوب است سریال طنزی در تلویزیون داشته باشم. من طی مدتی که در تلویزیون نبودم خیلی کارها را رد کردم اما برایم مهم بود در این شرایط در تلویزیون حضور داشته باشم.»

نظر بختیاری در مورد سریال پایتخت

بختیاری با اشاره به نیاز خانواده ها به سرگرمی اظهارکرد: «فشاری که قرنطینه و کرونا به خود من و خانواده ام اورد سخت بود چراکه مجبور بودیم در خانه بمانیم مجبور بودیم عزیزانمان را دیر به دیر ببینیم. خود من تقریبا ۲ ماه شده است که مادرم را حضوری ندیده ام و به صورت تماس تصویری با او حرف می زنم.»
وی خاطرنشان کرد: «مادر خود من با تماشای سریال هایی مثل «پایتخت» حالش خوب می شد. به هر حال وظیفه ما این نیست که فقط بگوییم در خانه های خود بمانید از طرفی باید این فضا را برای مردم فراهم کنیم و من به سهم خود دوست داشتم با بازی در یک سریال چنین کاری کنم.»

کتاب «شدن»

بهنوش بختیاری – هرگز دنبال حاشیه نبودم

بختیاری در این ایام زمان بیشتری برای مطالعه اختصاص داده است. وی درباره کتاب هایی که مطالعه می کند، توضیح داد: «کتابی که الان خیلی دوست دارم کتاب «شدن» از میشل اوباماست که او را به عنوان زنی قدرتمند دنبال می کنم.

چند کتاب دیگر هم در این چند وقت خوانده ام و همانطور که می دانید یک کمپین کتابخوانی دارم که هر بار کتاب هایی را آنجا معرفی می کنم. تا به حال ۳۱۱ کتاب در آن معرفی شده است»

بهنوش بختیاری درباره اینکه چقدر امیدوار است خاطره برخی سریال هایش دوباره در تلویزیون تکرار شود، خاطرنشان کرد: «ادم همیشه باید امیدوار باشد در این سال ها تلویزیون روند رو به رشد نداشته و سریال هایی مثل «جایزه بزرگ»، «برره» و «خانه به دوش» تکرار نشده است اما با این حال متن ها و سریال های خوبی خواهند امد و من فکر می کنم شخصیت هایی مثل من که برای مدیوم تلویزیون ساخته شده ایم همیشه درنهایت می توانیم نقش های خوب را تکرار کنیم»

استفاده  مثبت اینستاگرام

این هنرمند کشورمان درباره اینکه چرا بسیاری از سخنان و رفتارهای او در شبکه های اجتماعی به حاشیه تبدیل شده بیان کرد: من هرگز دنبال حاشیه نبودم این سال ها به طرز ناجوری برای من حاشیه درست کردند. هر مساله ای حرفی یک تبلیغ ساده نمی دانم چرا داستانی می شود در اکثر موارد هم معلوم می شود. بیشتر موارد کسانی که خواسته اند مرا به زمین بزنند سرشان به سنگ خورده است. ما می تواستیم استفاده های مثبتی از اینستاگرام کنیم اما عده ای آن را خراب کرده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان