جک دروسی – کارمندان شرکت توئیتر برای همیشه از خانه کار کنند

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۴

بیانیه جدید مدیر و بنیانگذار توییتر

جک دروسی، مدیر و بنیانگذار توییتر اعلام کرد که کارمندان این شرکت می‌توانند برای همیشه از خانه کار کنند….. بیانیه جدید جک دروسی واقعیت جدید خیلی از شرکت‌های بزرگ و کوچک که ضربه سختی به بازار آسمان‌‌خراش‌ها، ساختمان های اداری در شهرهای بزرگ مثل نیویورک خواهد زد. جک دروسی، بنیانگذار و مدیر عامل توییتر در تازه‌ترین بیانیه خود اظهار داشت: «کارمندان این شرکت تا هر وقت که مایل باشند می‌توانند از خانه کار کنند». دروسی با این بیانیه جدید تأیید کرده است که بسیاری از کارها، نیاز به حضور در شرکت ندارد و پس از پایان شیوع ویروس کرونا، دورکاری می‌تواند ادامه داشته باشد.

در بیانیه مدیر و بنیانگذار توییتر آمده است: «ماههای گذشته نشان داده است که ما می توانیم به کارمندان اجازه دهیم از هر نقطه دنیا کار کنند. اگر کارمندان ما در شرایطی قرار بگیرند که به آنها اجازه داده شود که از خانه کار کنند و می خواهند همچنان از راه دور کار کنند، ما به این امر کمک خواهیم کرد تا به این خواسته آنها عمل شود. خاطرنشان شده است که تا ماه سپتامبر کارمندان در سفرهایی غیر از موارد بسیار مهم اعزام نخواهند شد، این شرکت رویدادی را برگزار نمی کند و دفاتر تعطیل خواهند شد»

توییتر یک قدم از گوگل و فیس‌بوک جلوتر است

بیانیه جدید مدیر و بنیانگذار توییتر

بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری نظیر گوگل و فیس‌بوک مدتی است که دورکاری کارمندان خود را به عنوان روشی برای کاهش شیوع ویروس کرونا انتخاب کرده‌اند، اما توییتر یک قدم از آنها جلوتر است و تصمیم دارد تعداد زیادی از کارمندان را به طور نامحدود دورکار کند. این شبکه اجتماعی به BuzzFeed News تأیید کرده است که به بسیاری از کارمندان اجازه می‌دهد تا به طور نامحدود از خانه کار کنند.

حضور برخی پرسنل ها ضرورت دارد و برخی از افراد باید برای نگهداری سرور و سایر فعالیت‌ها لازم است حضور یابند اما کسانی که می‌توانند از راه دور کار  کنند، این مجوز را دارند که دورکاری را انتخاب نمایند.به نظر می‌رسد جک دروسی به دنبال آن است که در طولانی‌مدت هزینه شرکت خود را با عدم حضور کارمندان کاهش دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان