تایپ – با دستخط خودتان روی دستگاه های اندرویدی تایپ کنید

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۵
با دستخط خودتان روی دستگاه های اندرویدی تایپ کنید

رونق کلاس های آنلاین

ویروس کرونا در جهان موجب تعطیلی مراکز آموزشی شده است. حالا بسیاری از کلاس ها به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود و تایپ کردن مباحث این کلاس ها برای دانش آموزان و دانشجویان تبدیل به معضلی بزرگ شده است. از آنجا که در جهان مدرن امروز اکثر یادداشت و نکته برداری ها به صورت دیجیتال برگزار می گردد، محصلینی که با استفاده از گوشی و تبلت در کلاس های آنلاین شرکت دارند، برای تایپ با گوشی و یادداشت برداری دچار مشکل شده اند.

با دستخط خودتان روی دستگاه های اندرویدی تایپ کنید

با دستخط خودتان روی دستگاه های اندرویدی تایپ کنید

تایپ جدید در اندروید

برای حل این معضل نرم افزارهای گوناگونی ارائه شده که به عنوان مثال می توان از LectureNotes نام برد که از بهترین های این حوزه هم هست. اما به تازگی نرم افزاری برای یادداشت برداری ارائه شده که قادر است با دستخط کاربر روی گوشی ها و تبلت های اندرویدی تایپ کند. دانشجویان و دانش آموزان می توانند به کمک این برنامه بسیار سریع اقدام به نت برداری از سخنرانی ها، همایش ها و مطالب اساتید و معلمان نمایند.

با این نرم افزار جدید دیگر نیاز نیست که این گروه از کاربران زمانی برای تایپ کردن با صفحه کلید صرف نمایند. این گروه از کاربران معتقدند تایپ با دستخط خودشان و لمس صفجه بزرگترین امتیاز این برنامه جدید است.

دستخط خودتان روی گوشی و تبلت

نرم افزار LectureNotes اندروید امکان اجرای فایل های پی دی اف و همچنین وارد کردن تصاویر به یادداشت اشاره نمود. امکان درج یادداشت در مدل ها و صفحه های مختلف و ذخیره این موارد در فرمت پی دیاف از دیگر مزایای این برنامه کاربردی است. از آنجا که این برنامه با انواع گوشی ها و تبلت های اندرویدی نیز سازگا است و می شود با کمک آن اشکال مختلفی را ترسیم نمود، عده زیادی از کاربران در حال رو آوردن به آن می باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان