تصفیه کننده هوا – با این دستگاه ویروس کرونا را نابود کنید

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۵
تصفیه کننده هوا - با این دستگاه ویروس کرونا را نابود کنید

با این دستگاه ویروس کرونا را نابود کنید

به تازگی یک شرکت هنگ کنگی یک دستگاه تصفیه کننده هوا ساخته که ۹۹ درصد ویروس های موجود در هوا را جذب کرده و نابود می سازد. از زمان بروز و شیوع ویروس کرونا بسیاری در تلاش هستند تا راه های متفاوتی برای مقابله با این ویروس ارائه کنند. از آنجا که این ویروس بسیار مسری است و به راحتی از طریق هوا جا به جا و منتقل می گردد راه مبارزه با آن بسیار سخت است. حالا دانشمندان در هنگ کنگ موفق شده اند تا دستگاهی بسازند که ویروس های معلق در هوا را جذب و نابود کند.

تصفیه کننده هوا - با این دستگاه ویروس کرونا را نابود کنید

تصفیه کننده هوا – با این دستگاه ویروس کرونا را نابود کنید

تصفیه کننده هوا

یک شرکت بزرگ تولید کننده تجهیزات تهویه در هنگ کنگ، این تصفیه کننده فیلتردار را تولید کرده است. این محصول قادر است ۹۹.۹ درصد ویروس کرونای موجود در محیط را نابود کند. دستگاه جدید تولیدی این شرکت می تواند در هر یک ساعت بیش از ۳ بار باعث نابودی تمامی باکتری‌ها و ویروس‌های محیط شود.

مدیر اجرایی این مجموعه اعلام کرده که تقاضای بسیار زیادی برای خرید این محصول به دستشان رسیده است. دانشگاه ها، بیمارستان‌ها و مراکز دولتی بیشترین سفارش را داشته اند تا محیط خود را با استفاده از آن پاکسازی نمایند.

تاکنون سه مرحله آزمایش موفقیت آمیز روی این دستگاه انجام شده که در هر سه مرحله آزمایشات نتیجه بخش بوده اند و این تصفیه کننده هوا در زمان ۳۰ دقیقه می تواند بیش از ۹۹ درصد ویروس های محیط را نابود کند. بنابراین استفاده از این تصفیه کننده در کنار رعایت سایر موارد بهداشتی می تواند تا حد قابل توجهی در قطع زنجیره انتقال موثر باشد. به ویژه در مناطقی که توجه کمتری به رعایت نکات بهداشتی می شود.

فروش فوق العاده

طبق ادعای شرکت سازنده، در مدت یک روز تمامی موجودی انبار این شرکت فروش رفته است. با این حال آژانس محافظت محیطی آمریکا اعلام کرده است پاک کردن هوا به تنهایی نمی‌تواند باعث ایجاد محافظت افراد در برابر کرونا شود. استفاده از چنین محصولی باید حتما همراه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی باشد تا روند انتقال این ویروس مزاحم کند و در نهایت متوقف گردد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان