تلویزیون در ماه رمضان – سریال های تلویزیون در ماه مبارک رمضان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۱۶

سریال های مناسبتی

تلویزیون در ماه رمضان امسال هم مانند سال های گذشته سریال های متعددی را برای پخش آماده کرده است. معمولا ماه مبارک رمضان هر سال از شبکه های محتلف سیما چند مجموعه تلویزیونی ویژه این ماه پخش می شود.

شبکه یک سیما تولید جدید سیمافیلم به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید را آماده پخش دارد. حدودا هشتاد درصد فیلمبرداری “احضار” انجام شده است و گروه در حال فیلمبرداری در تهران هستند.  آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی و میلاد میرزایی در این مجموعه بازی می کنند. به گروه بازیگران افسانه چهره‌آزاد، على دهکردى، خیام وقار کاشانى، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایى نیز اضافه شده اند.

تلویزیون در ماه رمضان - سریال های تلویزیون در ماه مبارک رمضان

تلویزیون در ماه رمضان – سریال های تلویزیون در ماه مبارک رمضان

تلویزیون در ماه رمضان ۱۴۰۰

شبکه دو نیز سریال “بچه مهندس ۴” را برای پخش آماده می کند. ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، محمدرضا رهبری، مهشید جوادی، عبدالرضا اکبری، سهند جاهدی، عباس جمشیدی‌فر، سیاوش چراغی‌پور، شیوا خسرومهر، عزت‌الله مهرآوران، شهین تسلیمی، محمدرضا هدایتی و امید روحانی بازیگران آن هستند. این مجموعه به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی، برای پخش از شبکه دو در ماه رمضان آماده شده است.

سعید سلطانی کارگردان نام آشنا نیز مجموعه ای را برای شب های ماه مبارک شبکه سوم سیما آماده می کند. مجموعه ۳۰ قسمتی “یاور” ملودرامی اجتماعی است که قسمت‌های معمایی و فضایی جوانمردانه دارد. داریوش ارجمند نقش یاور را ایفا می کند، و ارسلان قاسمی، محمد حاتمی، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، امید علیمردانی، فقیهه سلطانی، مهوش افشارزاده، اسماعیل محرابی دیگر بازیگرانی‌ هستند که در این سریال حضور دارند.

سریال پربازیگر رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی نیز از شبکه پنج پخش خواهد شد. در این مجموعه تمام مناطق سیل‌زده کشور به تصویر کشیده شده است. شهرام قائدی، محمد فیلی، مرتضی کاظمی، مهدی زمین‌پرداز، محمد مختاری، شهین تسلیمی، مزدک رستمی، حسن اسدی، ویدا موسوی، سپیده موسوى، امیر موسوی، ابراهیم یوسفی، پوریا منجزی، مجید درستی و ابراهیم امیرخانی بازیگران این سریال تلویزیونی هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 − 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان