هیلاری کلینتون – ترامپ قول داده بود آمریکا اول باشد!

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۱۰

توییت جدید هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون رقیب دونالدترامپ در انتخابات گذشته ریاست جمهوری آمریکا ضمن ‌اشاره به پیشی گرفتن آمریکا از چین در میزان ابتلا به کرونا در توئیت خود نوشت: «او( ترامپ) قول داده بود آمریکا اول باشد.»

توییت جدید هیلاری کلینتون

چند روز پیش نیزهیلاری کلینتون، در توییت خود توصیه‌های پزشکی و بهداشتی ترامپ را برای مقابله با ویروس کرونا به سخره گرفت.کلینتون نوشت: «لطفاً از مردی که خودش مستقیم به خورشید‌گرفتگی زُل زده، توصیه پزشکی قبول نکنید.»

طعنۀ رقیب پیشین آقای ترامپ در حالی بود که وی در روزهای گذشته اعلام کرد «داروهای ضد مالاریا» می‌تواند علیه بیماری کوید-۱۹ مؤثر باشد و گفت مایل است آمریکایی‌ها «زودتر به سر کار برگردند نه دیرتر»

توصیه های پزشکی ترامپ در فاکس نیوز

برخی از شبکه‌های تلویزیونی آمریکا، در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ در کنفرانس‌های خبری روزانه کاخ سفید درباره ویروس کرونا، از پخش این جلسات روزنامه خودداری کردند. بنا به گفته این  شبکه‌ها  ترامپ در این جلسات، بعضاً وارد حوزه‌هایی می‌شود که اظهارات متخصصان بهداشت و سلامت عمومی را نقض می‌کند و این می‌تواند برای مردم «خطرناک» باشد.

شبکه‌هایی مانند سی ان ان، ام اس ان بی سی، ای بی سی، ان بی سی نیوز، و همچنین شبکه سی بی اس، کنفرانس‌های مطبوعاتی روزانه ترامپ را که برخی موارد از یک ساعت هم بیشتر است، پوشش نخواهند داد. اولین بار طی چند هفته گذشته بود که این کنفرانس‌های روزانه از این شبکه‌ها پخش نشد. اگر چه شبکه فاکس نیوز، یکی از محبوب‌ترین شبکه‌ها نزد رئیس ‌جمهوری آمریکا، همچنان به پخش این کنفرانس مطبوعاتی اقدام کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان