تکذیب شد – ماجرای ابتلای شهریار فوتبال به ویروس کرونا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۱۴
تکذیب شد - ماجرای ابتلای شهریار فوتبال به ویروس کرونا

ماجرای ابتلای شهریار فوتبال به ویروس کرونا

روز گذشته خبری در فضای مجازی به سرعت دست به دست می شد که البته تکذیب شد . خبری که بسیاری از ورزش دوستان را نگران کرده بود. خبر این بود شهریار فوتبال ایران، علی دایی به کرونا مبتلا شده است. یکی از کانال های ورزشی با شیطنت ویدئویی را در فضای مجازی پخش کرده بود و شایعه ابتلای دایی به کرونا را به راه انداخته بود. این خبر هواداران و دوستداران این ورزشکار پرآوازه کشور را به شدت نگران کرده بود.

تکذیب شد - ماجرای ابتلای شهریار فوتبال به ویروس کرونا

تکذیب شد – ماجرای ابتلای شهریار فوتبال به ویروس کرونا

تکذیب شد

خوشبختانه ساعاتی پس از انتشار خبر ابتلای علی دایی به کووید ۱۹، این خبر تکذیب شد. یکی از نزدیکان به علی دایی این خبر را تکذیب کرد. این فرد گفت: حال علی دایی کاملا خوب است. نگران نباشید. خبری که در فضای مجازی منتشر شده، کاملا کذب و شایعه است. گویا انتشار این خبر نوعی شوخی بوده است. شایعه سازان برای دروغ سیزده اقدام به انتشار این شایعه نموده اند!

دروغ سیزده

خوشبختانه این خبر خیلی زود تکذیب شد. اما سوال اینجاست این روزها که مردم احوال خوشی ندارند و همه نگران و مضطرب هستند؛ انتشار خبرهایی از این دست به نام شوخی و دروغ سیزده کار شایسته ای است؟ آیا می توان هر چیزی را منتشر کرد سپس به راحتی گفت این دروغ سیزده بود؟ چند وقتی است بازار خبرهای کذب در مورد صحت و سلامت ورزشکاران و هنرمندان محبوب، داغ شده است. ای کاش به جز بازدید فراوان و جنجالی بودن خبرمان کمی هم به سلامت روان جامعه اهمیت می دادیم. باشد که هرگز شاهد انتشار چنین شایعات و یا درست تر بگویم چنین دروغ هایی در جامعه نباشیم. به ویژه در مورد افرادی که برای مردم بسیار عزیز هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان