تیم منتخب تاریخ – اعلام نامزدهای تیم منتخب تاریخ توسط فرانس فوتبال

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۹

فرانس فوتبال نامزدها را اعلام کرد

مجله مشهور و معتبر فرانس فوتبال اقدام به انتشار اسامی نامزدهای تیم منتخب تاریخ نموده است. انتشار این فهرست واکنش های فراوانی را به دنبال داشته است. عدم حضور نام بزرگانی چون اولیور کان، شوچنکو، مودریچ و کاکا موجب شگفتی بسیاری از علاقمندان به فوتبال شده است. از آنجا که امسال مراسم توپ طلا برگزار نشد قرار شد یک تیم رویایی از بهترین های تاریخ فوتبال انتخاب و معرفی شود.

اعلام نامزدهای تیم منتخب تاریخ توسط فرانس فوتبال

اعلام نامزدهای تیم منتخب تاریخ توسط فرانس فوتبال

تیم منتخب تاریخ

تیم رویایی فرانس فوتبال بر اساس آرایش ۳-۴-۳ انتخاب می شود. یعنی دروازه بان، دفاع راست، دفاع وسط، دفاع چپ، دو هافبک دفاعی، دو هافبک تهاجمی، یک وینگر چپ، یک وینگر راست و یک مهاجم این تیم را تشکیل خواهند داد.

از آنجا انتخاب یک تیم رویایی تا حدودی امری سلیقه ای است، انتخاب نامردها برای پست های این تیم نیز واکنش های زیادی در پی داشته است. عدم وجود نام بازیکنان بزرگی در این فهرست برای علاقمندان شوکه کننده بوده است.

مثلا در پست دروازه بانی نام ۱۰ بازیکن به چشم می خورد ولی جای خالی ستاره بزرگی مثل الیور کان به هیچ وجه باور پذیر نیست. کان در سال ۲۰۰۲ بهترین بازیکن جام جهانی شد و بدون شک یکی از بهترین سنگربانان تاریخ فوتبال جهان است.

دفاع، هافبک، مهاجم

برای انتخاب سه مدافع تیم رویایی، باز هم جای چند نام بزرگ خالی است. برای دفاع کناری خبری از نام دنی آلوس و خاویر زانتی نیست. در پست دفاع میانی هم کارلس پویول و فرناندو هیرو هم جا مانده اند.

در این فهرست از بیست نفر از بهترین هافبک دفاعی ها نام برده شده است؛ اما باز هم بازیکنانی مثل پاتریک ویرا، گنارو گتوزو و کلود ماکه له‌له از این فهرست جا افتاده اند.

در پست هافبک تهاجمی برخی از برندگان توپ طلا از غافله جا مانده اند. کاکا، لوکا مودریچ و پاول ندود بزرگترین غایبین این پست هستند.

بیشترین بخشی که در آن غایب به چشم می خورد بخش مهاجمین است. آندری شوچنکو، مایکل اوون، رائول، الساندرو دل پیرو، هوگو سانچس، میروسلاو کلوزه، اریک کانتونا، لوئیس سوارز، پاکو خنتو، داوید ویا و فرناندو تورس را می توان از بزرگترین جاماندگان دانست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 24 =


اخبار

سینما و هنر

جهان