جانی دپ – پایان پرونده جنجالی با شکست جانی دپ در دادگاه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۱۵

هواداران بازیگر مشهور در بهت

ستاره بزرگ هالیوود جانی دپ ، در نهایت نتوانست دادگاه عالی را متقاعد سازد که رفتاری خشن با همسر سابقش نداشته است. دادگاه عالی مدارک ارائه شده توسط این بازیگر مشهور و وکلایش را ناکافی دانسته و در واقع دادگاه رای را به نفع امبر هرد صادر کرده است. شکست این بازیگر در دادگاه بسیاری از هواداران او را در بهت فرو برده است؛ چرا که آنان امیدوار بودند با رای دادگاه مشخص شود بازیگر محبوبشان رفتاری نامناسب با همسر سابقش نداشته است.

پایان پرونده جنجالی با شکست جانی دپ در دادگاه

پایان پرونده جنجالی با شکست جانی دپ در دادگاه

شکست جانی دپ در دادگاه

طی جلسات دادگاه، به شکایت بازیگر مجموعه فیلم های دزدان دریایی کارائیب علیه نشریه انگلیسی سان نیز رسیدگی می شد. این نشریه در مقاله ای از او به عنوان بازیگری که همسرش را کتک می زند یاد کرده بود. البته طبق رای دادگاه مدارک ارائه شده توسط بازیگر ۵۷ ساله هالیوودی برای تکذیب این ادعا کافی نبوده و در واقع نشریه سان مطلب دروغی منتشر نکرده است.

دادگاه شکایت دپ از همسر سابقش و نشریه انگلیسی در سه هفته برگزار شد و پس از بررسی های صورت گرفته برای دادگاه روشن شده که جانی حداقل یکبار در زمان رابطه با امبرهرد، رفتاری خشونت بار با او داشته است. آندرو نیکول قاضی این پرونده، تایید کرد که ۱۴ حادثه که متهمان به آن اشاره کرده بودند بررسی شده و این نتیجه به دست آمده است.

جشن و خوشحالی امبر هرد

طبق گزارشات به دست آمده پس از اعلام رای نهایی دادگاه وکلای جانی دپ از نتیجه اظهار نارضایتی و تاسف کرده اند. اما در سمت دیگر امبر هرد در حال خوشحالی و برپایی جشن است. او اعلام کرده از نتیجه بسیار راضی است و نمی تواند خوشحالیش را مخفی کند.

این دو بازیگر در حدود سه سال پیش و پس از جنجال های فراوان از یکدیگر جدا شدند؛ اما حاشیه های رابطه آنها هنوز ادامه دارد و گویا پایانی نخواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان