جدایی مهناز افشار از همسرش – گره خوردن پرونده شیرخشک های فاسد به زندگی این بازیگر

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۷-۱۰

پرونده شیر خشک های فاسد

مهناز افشار: موضوع پرونده شیرخشک های فاسد که نوزادانی را نابینا کرده بود و یا به کام مرگ کشانده بود هنوز بر سر زبان هاست. طی چند سال اخیر شکایت هلال احمر از یاسین رامین همسر سابق مهناز افشار، سبب بروز شایعات فراوانی شده بود. این گفته ها مبنی بر این بود که یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین، بااستفاده از نفوذ پدرش در دولت احمدی نژاد توانسته بود محموله عظیمی از شیرخشک های فاسد را وارد و توزیع کند که این امر موجب سود کلانی برای وی شده است. در حالی که ضررهای جبران ناپذیری برای برخی از خانواده ها به همراه داشته است.

 

واکنش مهناز افشار به انتشار این خبر و وارد شدن اتهام علیه همسرش

مهناز افشار همسر یاسین رامین فعالیت جدیدی را طی انتشار این امر آغاز می کتد و در شبکه های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان می دهد. افشار در پی هجمه های زیادی که علیه همسرش رخ داد تاکید کرد : که به اندازه منتقدان پیگیر این موضوع خواهد بود و اگر به راستی چنین اتفاقی افتاده باشد آن را جنایتی غیر قابل بخشش می داند که باید به آن رسیدگی شود.

 

حکم زندان برای همسر مهناز افشار

زمانی که حکم زندان برای همسر مهناز افشار صادر شد این بازیگر در واکنش به این مسئله اظهار کرد: «من یک مادرم، یک انسانم، و این موضوع که درباره پرونده همسرم مطرح شده برای من قطعاً مهم است چون حتما به این فکر می‌کنم که فرزندم را با چه پولی بزرگ می‌کنم. فرض بگیریم که من استقلال مالی داشته باشم و از درآمد همسرم ارتزاق نکنم، اما به هر حال باید بدانم همسرم چه انسانی است…».

 

گره خوردن پرونده شیر خشک های فاسد به زندگی این بازیگر

مهناز افشار در توییتر خود عنوان کرده است که ” یک مادر مجرد است…”

آیا این بازیگر فهمیده است آقازاده ای که با وی وصلت کرده است مقصر پرونده شیر خشک های فاسد است و آیا فهمیده است که با چه انسانی زندگی می کند؟…

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان