جدایی پر حاشیه – ویلموتس:در هر صورت غرامت من را بدهید!

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۰۹-۲۶
جدایی پر حاشیه - ویلموتس:در هر صورت غرامت من را بدهید!

جدایی پر حاشیه

جدایی پر حاشیه ویلموتس از تیم ملی این روزها خبرساز شده است.حالا این مربی بلژیکی غرامت هم می خواهد.هرچند مهدی تاج قویا این موضوع را تکذیب کرد.او در این رابطه گفتکه آخر جلسه با ویلموتس در ترکیه، روی همدیگر را بوسیده‌اند و  ایشان حتی ما را به شام گرفت که گفتیم، چون در بلژیک نیستیم، نه.به نظر می رسد این روبوسی چندان هم دوستانه نبوده است.چرا که تأیید شده فدراسیون فوتبال هم قصد دارد از مارک ویلموتس به فیفا شکایت کند.

جدایی پر حاشیه - ویلموتس:در هر صورت غرامت من را بدهید!

جدایی پر حاشیه – ویلموتس:در هر صورت غرامت من را بدهید!

باید غرامت بدهید

وقتی ویلموتس از وکلای فدراسیون فوتبال شنید که به دلیل فسخ یک طرفه قرارداد مجبور به پرداخت غرامت است؛و بایدسه ماه از دستمزد سالانه‌اش را به‌عنوان غرامت بپردازد.به شدت عصبانی شد. «چه من فسخ کرده باشم چه شما، باید سه ماه به من غرامت بدهید!»همین درخواست جالب ویلموتس که البته در امر دریافت غرامت چیره دست هم هست باعث شده تا فدراسیون فوتبال به صورت جدی به فکر شکایت بیفتد.

مبلغ غرامت

رییس فدراسیون فوتبال حاضر بود که این قائله به خوبی و خوشی پایان یابد و دو طرف هیچ پولی را رد و بدل نکنند.اما اصرار ویلموتس به دریافت غرامت باعث شده بحث ها بالا بگیرد.حالا پرسشی که همه جا مطرح است این است که مبلغ این غرامت چقدر است؟اگر طبق آنچه که مهدی تاج در مجلس گفت، قرارداد ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو باشد، غرامت سه ماه ۶۵۰ هزار یورو خواهد بود.

داستان های غرامت

وزیر ورزش اخیراً گفته بود سه ماه بیشتر به ویلموتس پول پرداخت شده.یعنی احتمالا وزارت و فدراسیون می‌دانستند کار به فسخ کشیده شده.اگر ویلموتس سه ماه بیشتر پول گرفته، این سه ماه همان غرامت او می‌شود.پس چرا او هنوز هم اصرار به دریافت غرامت دارد؟داستان بعدی بر می گردد به اینکه تاج در جایی گفته اگر پرداخت سه ماه غرامت قطعی شود باید ۷۵۰ هزار یورو به مرد بلژیکی بدهند.با یک حساب سرانگشتی به رقم جالب ۳ میلیون یورو برای قرارداد ویلموتس خواهیم رسید!همان رقمی که سیداحسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس و عضو کمیسیون ورزش به آن اشاره کرده بود.

کلام آخر

با توجه به تمامی خبرهای اخیر داستان این جدایی بالا گرفته و کار به شکایت خواهد کشید.صادق درودگر رئیس سازمان اقتصادی فوتبال هم تایید کرده که به احتمال زیاد از او شکایت خواهیم کرد و پرونده به فیفا و دادگاه حکمیت ورزش کشیده می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان