جلوگیری از بدنامی دستگاه قضا – پاکسازی وکلا و کارشناسان

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۷-۲۱

جلوگیری از بدنامی دستگاه قضا

جلوگیری از  بدنامی دستگاه قضا از دستورات مهم دادستان کل کشور است . ایشان بیان کردند که نباید به تعداد اندکی اجازه جولان و بدنامی دستگاه قضایی کشور داد . و این دستگاه از وجود وکلا  و کارشناسان  متخلف پاکسازی شود.

در گزارشی بیان شده است که محمد منتظری در دادسرای عمومی انقلاب مشهد اظهاراتی مبنی بر اینکه مسئولان قضایی و دادستان ها در دستور کار خود بر طرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی رادر برنامه ها و الویت کارهای خود قرارد بدهند.

ایشان بیان کردند که در حال حاضر ایران از جهات های اقتصادی ، اجتماعی در حال جنگ با دشمن هستیم و آن ها با تمام قوا می خواهند به جمهوری اسلامی ضربه بزنند. اما ما همانند دفع مقدس پیروز خواهیم شد .

دستگاه قضا

 دستگاه قضا در حوزه اقتصاد هم ورود کرده است. لذا عملکرد آن ها باید جهاد گونه باشد. مردم داری  و تکریم ارباب رجوع باید در دستور کار تمامی دستگا های اجرایی باشد. و این احتیاج به نظارت و مدیریت، بر همه ضابطان قضایی و دادستان های استان ها دارد.

برای برطرف کردن جرم دستگاه قضایی اباید مبرا از هر گونه آلودگی  باشد. هیچ تعارفی درهیچ سمتی هم در کار  نیست.  در روزهای  گذشته پنج قاضی مفسد از دستگاه قضا اخراج شدند.

حجت‌الاسلام منتظری گفتند : ۱۱ هزار قاضی در دستگاه قضا کار میکنند. باید از جولان تعداد اندکی که باعث بدنامی دستگاه‌ قضا می‌شوند،جلوگیری شود و این فرصت از آن ها گرفته شود. ایشان گفتند که ما باید فقط هدفمان خدمت به مردم باشد و از هر فرصتی برای این هدف استفاده کنیم. زیرا هیچ پست و مقامی دائمی نیست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان