جهان با من برقص – اکران فیلم سروش صحت در سینما ماشین

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۸
جهان با من برقص - اکران فیلم سروش صحت در سینما ماشین

اکران فیلم سروش صحت در سینما ماشین

جهان با من برقص در سینما ماشین برج میلاد اکران می شود. با ادامه روند تعطیلی های سالن سینما، تهیه کنندگان و تولیدکنندگان فیلم ها به دنبال راهی برای فروش فیلم هایشان هستند. با توجه به استقبال از نمایش فیلم خروج در سینما ماشین، حالا فیلم سروش صحت در این طرح به نمایش درخواهد آمد.

جهان با من برقص - اکران فیلم سروش صحت در سینما ماشین

جهان با من برقص – اکران فیلم سروش صحت در سینما ماشین

جهان با من برقص

این فیلم از تاریخ دوشنبه ۲۹ اردیبهشت در دو سانس ۲۱ و ۲۳ در پارکینگ شماره ۳ برج میلاد تهران اکران خواهد شد. لازم به ذکر است در اجرای این طرح تمام تدابیر بهداشتی رعایت می شود. وبسایت ایران تیک مرجع فروش بلیت این اکران است. آغاز فروش بلیت در این وبسایت از امشب، یکشنبه بیست و هشت اردیبهشت ماه خواهد بود.

جهان با من برقص فیلمی به کارگردانی سروش صحت است. نویسندگی این اثر را هم صحت به همراه ایمان صفایی انجام داده است. بازیگران این فیلم سینمایی جواد عزتی, علی مصفا، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی، سیاوش چراغی پور، کاظم سیاحی، مهراب قاسم خانی، رامین صدیقی، بهار کاتوزی، پاوان افسر، شیوا بلوچی و  مهیار پوربابایی هستند. در خلاصه داستان آمده: دوستان جهانگیر برای آخرین تولد او دورهم جمع شده‌اند. این موقعیت موجب می‌شود آن‌ها درباره زندگی و خودشان فکر کنند.

سیمرغ

این فیلم در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر موفق به کسب دو جایزه شد. سیمرغ سیمین بهترین کارگردانی به سروش صحت رسید. دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد هم به علی مصفا تعلق گرفت.

صحت پس از دریافت این جایزه گفت: در چند روز اخیر به من گفته شد این فیلم حال خوبی دارد. من روی این موضوع فکر کردم. به این نتیجه رسیدم که دلیلی این امر حال خوب ما در هنگام تولید بوده است. همه گروه با هم دوست بودند و دوستانه کار می کردند. اگر این اتفاق در همه جای جهان بیفتد، همه با هم حالمان خوب خواهد شد. آن زمان جهان با ما می رقصد درست مثل این لحظه که جهان با من می رقصد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان