جواد خیابانی – صحبت های سنگین گزارشگر با سابقه به برخی فوتبالیست ها

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۱۰
جواد خیابانی - صحبت های سنگین گزارشگر با سابقه به برخی فوتبالیست ها

صحبت های سنگین گزارشگر با سابقه به برخی فوتبالیست ها

جواد خیابانی گزارشگر و مجری ورزشی با سابقه کشور که به تازگی به عنوان سفیر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی هم انتخاب شده است؛ درباره شرایط این روزهای جامعه نوشته ای منتشر کرده است. این نوشته را که همراه با گلایه و طعنه به برخی فوتبالیست ها هم هست با هم مرور می کنیم .

 جواد خیابانی خطاب به جامعه ورزش

درود به مردم عزیز و دردمند کشورم. از مربیان، مدیران و ورزشکاران، به صورت ویژه از فعالین رشته فوتبال درخواستی دارم. آگاه به این موضوع هستم که حقوق و دستمزد شما منوط به حضور شما در میادین است. حقوق ما هم همینگونه است. بسیاری از افراد جامعه همینطور هستند. سخنان یورگن کلوب را شنیده اید؟ درباره قهرمانی لیورپول در لیگ برتر جزیره گفته است اگر فقط یک نفر از مردم نجات پیدا کند، به هزاران بار قهرمانی تیمش می ارزد. سوال اینجاست که چرا بعضی از بازیکنان و تیم های ما به جای سرزمین و مردمشان به دنبال حقوق و دستمزد و شوت و دروازه هستند؟ این گروه از بازیکنان هم مثل همان عده ای هستند که با خودخواهی راهی سفر نوروزی و تفریح شده اند.

جواد خیابانی - صحبت های سنگین گزارشگر با سابقه به برخی فوتبالیست ها

جواد خیابانی – صحبت های سنگین گزارشگر با سابقه به برخی فوتبالیست ها

وطن پرستی یعنی…

خیابانی در ادامه صحبت هایش اظهار تاسف کرده که این افراد خود را عاشق وطن و مردم معرفی می کنند. او افزوده است: وطن پرستی و غیرت یعنی کمک به مردم. هرگز با بازی و تفریح آن هم در این شرایط به مردم کمک نخواهید کرد. از تمام مربیان و بازیکنان خواهش می کنم در خانه هایتان بمانید. به فکر سلامت این مردم باشید. بهترین راه همین است که در خانه بمانید.

بسیاری از مردم با این شرایط بیکار شده اند. راننده های تاکسی، دستفروشها، فروشنده‌های بازار، باربرها، کارگر‌های روزمزد و حتی خبرنگار‌ها و گزارشگران ورزشی هم بیکار شده اند. در این شرایط باید نگران برگزاری بازی ها باشیم؟ واضح است که این مسابقات باید تعطیل بشوند. تا زمانی که سلامت به جامعه برنگشته هم باید تعطیل بمانند.

همه با هم سختی را تحمل کنیم

کاش کمی به فکر وطنمان بودیم. همین وطنی که با خودخواهی ما رو به بیماری می رود. به خاطر همان تماشاگر فقیری که برایتان در ورزشگاه ها فریاد می زند در خانه بمانید. تا این ویروس از بین برود. اجازه دهید همه با هم این سختی را تحمل کنیم و پشت سر بگذاریم. الان وقت مسابقه و تمرین نیست. فقط سلامت این مردم مهم است. لطفا صبوری کنید تا این روزها بگذرد. باز هم به ورزشگاه ها خواهیم آمد و همه با هم شاهد هنرنمایی شما خواهیم بود. با صبوری و منش خود نشان دهید که کشورتان و مردم را دوست دارید.

جواد خیابانی، یک نفر از همین مردم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان