جو‌ بایدن – امیدوارم ترامپ قبل از ۲۰ ژانویه قدری فرهیخته‌تر شود!

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۲۷

ترامپ باعث آبروریزی آمریکا است!

جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده آمریکا در سخنرانی اخیر خود در ایالت دلاوِر گفت: خودداری ترامپ در پذیرفتن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بیش از آنکه مانع انجام وظایف او شود مایه آبروریزی برای جامعه آمریکا نیز هست.

جو‌ بایدن ترامپ را باعث آبروریزی آمریکا خطاب کرد و همچنین در زمینه عملکرد ضعیف ترامپ در مقابله با کرونا گفت: توقف فرایند انتقال قدرت از سوی ترامپ ممکن است باعث کشته شدن عده بیشتری به دلیل کرونا شود.  اینکه رئیس‌جمهور هنوز دارد گلف بازی می‌کند و کاری در زمینه مقابله با کرونا انجام نمی‌دهد، از حد درک من خارج است!

بایدن افزود: باید دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان را زیر یک سقف جمع کنیم و برای بهبودی اوضاع اقتصادی آغاز به کار کنیم. وی که این اظهارات را در سخنرانی مشترک ‌با کاملا هریس معاون اول خود عنوان می‌کرد، بر لزوم دستیابی هر چه سریعتر تیم او به برنامه توزیع واکسن دولت ترامپ تاکید کرد و  در ادامه خواستار یکپارچگی و وحدت در آمریکا شد و ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر انتقال قدرت به آرامی صورت بگیرد.

اقدام علیه سایت‌های هسته‌ای مهم ایران

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از چهار مقام کنونی و سابق ایالات متحده در گزارشی که به تازگی منتشر کرده است نوشت دونالد ترامپ روز پنج‌شنبه ۲۲ آبان طی نشستی در کاخ سفید از مشاوران ارشد خود پرسیده که آیا امکانی برای اقدام علیه سایت‌های هسته‌ای مهم ایران در هفته‌های آتی وجود دارد یا نه ؟

جو‌ بایدن – امیدوارم ترامپ قبل از ۲۰ ژانویه قدری فرهیخته‌تر شود!

طبق این گزارش مشاوران ارشد آقای ترامپ او را از این تصمیم که با استفاده از نیروی دریایی دست به حمله بزند، منصرف کردند.

همه این مشاوران از جمله مایک پنس معاون رئیس جمهوری، مایک پومپئو وزیر امور خارجه، کریستوفر میلر سرپرست وزارت دفاع، و ژنرال مارک مایلی رئیس ستاد مشترک ایالات متحده هشدار دادند که حمله به نیروهای ایران می‌تواند به سادگی منجر به یک نبرد گسترده‌تر در هفته‌های پایانی ریاست جمهوری آقای ترامپ شود.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان