حجه الاسلام محمدرضا زائری- شب یلدا به فکر محرومین هم باشید

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۹-۳۰

درخواست حجه الاسلام زائری از برنامه سازان شب یلدا

حجه الاسلام محمدرضا زائری از نویسندگان و علمای اسلام طی انتشار پستی در توییتر از مدیران و برنامه سازان برای شب یلدا درخواست خود را منتشر کرد. متن این توییت این بود:

« مدیران و تهیه‌ کنندگان سیما! شب چله و یلدا دکور چشم نواز و مبل شیک می‌ چینید و روی میز را از آجیل‌ های رنگارنگ و میوه و شیرینی و انار و هندوانه پر می‌ کنید! لطفا قدری هم به آه کشیدن بچه‌ ها و خانواده‌ هایی فکر کنید که در دورترین مناطق محروم تنها تفریحشان تماشای برنامه‌ های تلویزیون است.».

برنامه های تلوزیون برای یلدای امسال

شب یلدای امسال تلوزیون با ویژه برنامه هایی همچون «دور همی» با اجرای مهران مدیری و «شب آرام» با اجرای رضا رشید پور پس از مدتها فاصله گرفتن از تلوزیون  و برنامه های «فرمول ۱» و «چهل تیکه» که از شبکه های نسیم و شبکه او.ل سیما مهمان خانه های مردم می شود.

محمدرضا زائری 

حجه الاسلام محمدرضا زائری نویسنده ای مسلمان و از علمای شیعه است. وی به نقد از مجلس شورای اسلامی پرداخته بود و شخصیتی است که مهدی شجاعی درباره ی وی می گوید: « بیست سال بعد می‌ توان دریافت که محمد رضا زائری فراتر از آنچه اکنون از او می‌ بینیم بوده‌ است و این نشان از همت و پشتکار و تلاش طاقت‌ فرسای او دارد. ».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان