حذف سکانس ترامپ – بازیگر «تنها در خانه» خواستار حذف سکانس ترامپ شد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۲۷
حذف سکانس ترامپ - بازیگر «تنها در خانه» خواستار حذف سکانس ترامپ شد

درخواست هواداران فیلم «تنها در خانه»

بازیگر «تنها در خانه» خواستار حذف سکانس ترامپ شد. مکالی کالین بازیگر نقش «کوین» در فیلم «تنها در خانه» خواستار حذف صحنه‌ای از قسمت دوم این مجموعه شد که در آن با ترامپ در لابی هتل دیدار می‌کند.
پس از هجوم خشونت‌بار هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا، هواداران فیلم «تنها در خانه» در شبکه‌های اجتماعی خواستار حذف صحنه‌ای از فیلم «تنها در خانه ۲: گمشده در نیویورک» شدند که در آن کوین دیداری کوتاه با ترامپ در لابی هتل دارد. حالامکالی کالین، بازیگر نقش «کوین» نیز با کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه و خواستار این حذف شده است.

پاسخ مکالی کالین به جایگزین حذف سکانس ترامپ

یکی از هواداران حذف ترامپ به تازگی پیشنهاد کرده که با حذف ترامپ در این صحنه به جای آن کوین با بازیگر این نقش در حال حاضر در لابی برخورد کند. مکالی کالین در پاسخ به این توییت واکنش نشان داده و نوشته است: «قبول». کاربر دیگری نیز در واکنش به استیضاح ترامپ برای دومین بار، نوشته است: اولین بازیگر «تنها در خانه» که دو بار استیضاح شد.

حذف سکانس ترامپ - بازیگر «تنها در خانه» خواستار حذف سکانس ترامپ شد

حذف سکانس ترامپ – بازیگر «تنها در خانه» خواستار حذف سکانس ترامپ شد

شرط ترامپ برای حضور در فیلم

چندی پیش کریس کلمبوس کارگردان فیلم گفت در حالی که گروه مشغول فیلمبرداری این فیلم در هتل ترامپ بودند، او به زور خودش را به فیلم تحمیل کرد.
کلمبوس گفته بود با وجود اینکه هزینه فیلمبرداری در هتل ترامپ را پرداخته بودند اما ترامپ در انتها شرط دیگری را اضافه کرد و آن این بود که وی هم در صحنه‌ای از فیلم حضور داشته باشد.

.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان