حسین نوری – ملی پوش کشتی پنجه در پنجه کرونا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۵
حسین نوری - ملی پوش کشتی پنجه در پنجه کرونا

ملی پوش کشتی پنجه در پنجه کرونا

حسین نوری ملی پوش کشتی فرنگی کشور در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان مسیح دانشوری بستری شده است. فدراسیون کشتی خبر ابتلای نوری به کرونا را تایید کرده است؛ و اعلام کرده متاسفانه وضعیت جسمانی این ورزشکار کشورمان وخیم است. در حال حاضر این جوان ارزشمند ورزش کشور زیر دستگاه تنفس قرار دارد.

حسین نوری - ملی پوش کشتی پنجه در پنجه کرونا

حسین نوری – ملی پوش کشتی پنجه در پنجه کرونا

شرایط حاد بیماری حسین نوری

متاسفانه نوری در حال حاضر به دستگاه تنفس متصل شده است. داروهای مخصوص ریه هم برایش تزریق می گردند و درمان ویژه روی این جوان ورزشکار ادامه دارد. در روزهای اخیر فدراسیون کشتی، وزیر ورزش و فدراسیون پزشکی ورزشی کشور پیگیر حال این کشتی گیر بوده اند و خواستار بستری شدن این ملی پوش در بیمارستان مسیح دانشوری که با تجربه ترین بیمارستان در مبارزه با ویروس کروناست شدند. همچنین گفته می شود تلاش های زیادی برای تهیه یک داروی ویژه برای نوری صورت گرفته است.

شرایط وخیم نوری جامعه کشتی کشور را دچار شوک و بهت کرده است. متاسفانه این نگرانی با انتقال او به بخش مراقبت های ویژه بیشتر نیز شده است. دارنده مدال برنز قهرمانی‌جهان، طلای بازیهای‌آسیایی و طلای قهرمانی‌آسیا حالا پنجه در پنجه کووید ۱۹ دارد و به سختی در حال مبارزه با این ویروس منحوس است.

نگرانی برای برگزاری لیگ

هرچند بسیاری نگران شرایط و سلامتی این جوان هستند، اما برخی هم از تاخیر احتمالی در برگزاری مسابقات لیگ ‌برتر کشتی‌آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور ابراز نگرانی کرده اند. عده ای از اهالی کشتی بدون توجه به شرایط فعلی در حال ثبت قرارداد و تلاش برای راه اندازی لیگ هستند. سرمربی های تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در برابر برخی افراد که اصراری عجیب برای شروع رقابت های لیگ دارند، در فضای مجازی اظهار تاسف و گلایه نموده اند. بنا در اینستاگرام نوشته: برگزاری مسابقات به چه قیمتی؟ سلامتی و عمر حرفه ای یک جوان ورزشکار را با چه معاوضه می کنید؟ شرایط در این روزها برای همه یکسان است و البته همه می دانیم که شرایط خوبی هم نیست. بهتر است کمی دوراندیش باشیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
5 + 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان